Okresní přebor

13.05.2017

Jiskra vyválčila tři body v pozadí návratů Libora Badoška a Radka Grygaříka

Krhová – N. Hrozenkov 3:1 (1:0) Krhová vybojovala důležité tři body se zachraňujícím se Novým Hrozenkovem. Zápas byl ve znamení dvou návratů po zranění. Ve druhém poločase se v dresu domácí Jiskry objevily dlouho absentující opory Libor Badošek a Radek Grygařík. Domácí vyhráli, i když zápas v závěru dohrávali bez vyloučeného Duba.

Krhová – N. Hrozenkov 3:1 (1:0)
Krhová vybojovala důležité tři body se zachraňujícím se Novým Hrozenkovem. Zápas byl ve znamení dvou návratů po zranění. Ve druhém poločase se v dresu domácí Jiskry objevily dlouho absentující opory Libor Badošek a Radek Grygařík. Domácí vyhráli, i když zápas v závěru dohrávali bez vyloučeného Duba. „Nový Hrozenkov se u nás prezentoval dobrým výkonem, ale já musím pochválit moje hráče za velmi bojovný výkon, kterým zápas rozhodli pro sebe. Za stavu 2:0 jsme sice na chvíli znervózněli, ale definitivní klid nám dodala třetí branky a za tyto tři body jsme nesmírně rádi,“ řekl k utkání trenér Krhové Alois Bayer.
Branky: 36. Peml, 51. Pastuszek, 73. Martínek – 62. Šulák.