Okresní přebor

19.11.2017

Jaroslav Valián komentuje utkání VKK B - Bynina a hodnotí podzimní výkony

Poměrně jasné vítězství se rodilo ztuha. Po vyhraném poločase hosté snížili na rozdíl jednoho gólu a domácí se začali strachovat o výsledek.

Poměrně jasné vítězství se rodilo ztuha. Po vyhraném poločase hosté snížili na rozdíl jednoho gólu a domácí se začali strachovat o výsledek. Klid jim dodala až branka 15-ti letého domácího ještě žáka Ondry Gajdoše, který nebojácně zvýšil na 3:1 a bylo vymalováno. Závěrečný tlak domácích přinesl poslední podzimní branku v síti soupeře a tak domácí si mohli oddechnout.

Hrající trenér domácích Martin Šimák má vždy před utkáním těžkou hlavu z toho, kdo nakonec k utkání přijde. Ano pomáhá si i hráči z áčka, ale ti mohou nastoupit vždy jenom dva ze soupisky a tak dostávají svoji příležitost mladí.

Stabilně se v sestavě objevuje Petr Hruška, hodně už je v utkáních vidět i Matěj Černý a o ještě žákovi Ondrovi Gajdošovi jsme hovořili.

V brance dostává příležitost Kuba Groepel a musím říci, že se stává oporou.

Obecně tuto sestavu, kdy se hráčská zkušenost snoubí s nadějnou mladou generaci, miluji. Je to totiž jediná cesta k tomu, abychom si vychovávali nové tváře pro dospěláckou kategorii.

Béčko přezimuje v klidném středu okresní tabulky a na jaře to bude ještě hodně těžké, protože týmy pod námi určitě se svým umístěním nejsou spokojeni.