Okresní přebor

23.10.2016

Jako kdyby se koncovka klubu VKK přenesla z Velkých Karlovic do Karolinky

VKK B – LHOTKA 3:4 P. K. (1:1) Další z nešťastných utkání domácího béčka. Nešťastný zápas to byl jen z pohledu diváka na hru domácích.

VKK B – LHOTKA 3:4 P. K. (1:1)
Další z nešťastných utkání domácího béčka. Nešťastný zápas to byl jen z pohledu diváka na hru domácích. Opakované zahazování šancí bylo průvodním jevem hry domácích po celý první poločas. Ve druhém hosté byli hodně rovnocenným soupeřem, hrozili do nedisciplinované organizace domácích, a tak se ve třetí minutě nastavení dočkali domácí i pokutových kopů. V té neuspěli a tak si dva body odvážejí hosté, kteří ač nebyli vysloveně lepší, zcela evidentně předčili domácí v efektivitě využívání svých šancí ke vstřelení gólů a na to se prostě hraje. Kdo dá více gólů, ten vyhrává a šance? Na ty se rychle zapomíná.
BRANKY: 18. Gášek, 82. a 84. Škrobák – 42. Žák, 76. Burda, 92. Petřek.