Okresní přebor

18.09.2016

Horní Bečva famózním závěrem částečně překonala komplex z Byniny

BYNINA – HORNÍ BEČVA 4:3 P. K. (2:0) Horní Bečva částečně vynikajícím závěrem překonala komplex malého hřiště v Bynině a vyválčila bod. Domácí naopak posledních pět minut zápasu dokonale zpackali.

BYNINA – HORNÍ BEČVA 4:3 P. K. (2:0)
Horní Bečva částečně vynikajícím závěrem překonala komplex malého hřiště v Bynině a vyválčila bod. Domácí naopak posledních pět minut zápasu dokonale zpackali. „Měli jsme samozřejmě dvoubrankové vedení v 85. minutě udržet, to jsme nezvládli. Byl to asi remízový zápas. Mladý celek Horní Bečvy hrál sympatický běhavý fotbal. My jsme věděli, že se jim u nás nedaří a brzy jsme vedli 2:0. Ještě za stavu 3:1 nedali šance Kutěj a Rosenkranc a pak jsme za to byli potrestáni,“ řekl k utkání manažer a trenér Bynina David Kelnar.
Horní Bečva předvedla famózní závěr a má alespoň bod. „Jeli jsme do Byniny prolomit špatné výsledky z předchozích sezon. Začali jsme aktivně, ale bohužel jsme udělali chybu na půli hřiště a z brejku inkasovali. Ještě hůře byl, když po dlouhém autu prodloužil míč do sítě Bartecký. Začínalo to připomínat vývoj z předchozích sezon, ale naštěstí kluci to nevzdali a přebrali iniciativu a domácí se od 25. minuty uchýlili jen k odkopům. Druhý poločas jsme byli lepší a dali jsme krásnou branku z trestného kopu Vaníčkem. V tuto chvíli jsme hráli výborně s nasazením a touhou po vyrovnání. Střídající dorostenci zapadli do zápasu. Vyrovnání přišlo, ale nebylo z nepochopitelných důvodů rozhodčím uznáno, kdy se srazil domácí brankář se spoluhráčem a sudí nařídil odkop. Hráči tímto rozhodnutím byli frustrováni a nepohlídali rohový nákop na 3:1. Poté ale ukázali naši hráči obrovský morál a nejprve snížil Solanský Adam a v poslední minutě zaslouženě vyrovnal Hejný. Chtěli jsme zápas otočit a vyhrát, ale už nezbyl čas. Penalty neumíme, ale děkuji hráčům, že zápas nevzdali dokázali vyrovnat,“ řekl k utkání vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.
BRANKY: 8. Plešek, 22 a 84. Bartecký – 67. Vaníček, 87. Solanský, 89. Hejný.