Okresní přebor

16.04.2017

Halenkov udolal Horní Bečvu gólem v závěru v podání Jana Šuláka

Halenkov – H. Bečva 2:1 (0:1) Mladý celek Horní Bečvy dlouho odolával tlaku domácího favorita, ale nakonec těsně padl.

Halenkov – H. Bečva 2:1 (0:1)
Mladý celek Horní Bečvy dlouho odolával tlaku domácího favorita, ale nakonec těsně padl. „My jsme si asi v prvním poločase mysleli, že se mladý tým hostí porazí sám. Horní Bečva měla hned v prvním poločase šanci a v 7. minutě šla do vedení. My jsme sice měli v závěru poločasu dvě možnosti, jak srovnat, ale nedali jsme. O přestávce musela přijít důrazná domluva v kabině. Začali jsme běhat, více kombinovat a soupeře jsme postupně zatlačili. Vyrovnali jsme a bylo otázkou času, kdy dáme druhou branku. Nakonec se po chybě jinak výborného brankáře hostí podařilo v závěru Šulákovi. Ještě jsme mohli dát další dvě branky, ale jsme rádi za takto vydřené tři body. Chválím kluky za bojovnost a touhu do poslední minuty zvítězit,“ řekl k utkání trenér Halenkova Jan Ondrušík.
Branky: 53. Kašpar, 88. Šulák – 7. Vašut.