Okresní přebor

27.05.2017

Chce se ještě Nový Hrozenkov udržet? Do Poličné dorazil v deseti

Poličná – N. Hrozenkov 5:0 (1:0) Hosté zavítali do Poličné v hodně smutné sestavě. Bez gólmana, v podstatě i funkcionářů a jen v deseti a právě tento fakt měl největší vliv na celé utkání.

Poličná – N. Hrozenkov 5:0 (1:0)
Hosté zavítali do Poličné v hodně smutné sestavě. Bez gólmana, v podstatě i funkcionářů a jen v deseti a právě tento fakt měl největší vliv na celé utkání. Poličná se s tímto faktem neuměla vyrovnat a v kombinaci se zdržovací taktikou hostů se nehrál nijak kvalitní fotbal. Domácí byli samozřejmě na míči, ale nedokázali přesněji zakončit a dostat se do tempa. Pomohli si až standardní situací v 15. minutě, kdy Marek Capil nacentroval balon a jeho bratr Radek Capil jej jemně hlavou tečoval do brány. To však bylo v první půli vše a pro oko diváka to bylo spíše utrpení.
Do 2. půle vstoupili domácí živějším projevem a hned to bylo znát. Hostům postupně docházely síly a když se v 56. minutě trefil dorážkou po střele Radka Capila Matěj Šedý a v 62. minutě křižnou střelou Petr Bártek. Domácí pak dali šanci také střídajícím hráčům, ale nadále ovládala tempo hry. Na konci zápasu přidali domácí ještě 2 branky, když se trefili opět Petr Bártek a skóre zápasu uzavřel Robert Kristian. Klobouk dolů před hosty, kteří utkání nezabalili, a i když se dostali jen párkrát za půli, odehráli zápas se ctí. „My neumíme hrát proti takto oslabeným soupeřům. Trochu mi první poločas připomínal zápas před dvěma roky, kdy jsme porazili Kelč B podobně oslabený 2:1. První poločas byl utrpěním. Pak jsme zlepšili pohyb, ale jinak to byla výhra na půl plynu,“ dodal k zápasu trenér Poličné Marek Vala.
Branky: 15. Capil, 56. Jakub Kapusta, 62. a 86. Petr Bártek, 89. Kristián.