Okresní přebor

11.03.2017

Bynina čekala, že Kopřivnice ji daleko více prověří

Fotbalisté Byniny odcházeli po utkání s Kopřivnicí spokojeni s tím, jak si zastříleli, ale vzhledem k tomu, že příprava pomalu vrcholí, potřebovali spíše, aby je soupeř z 1. B třídy lépe prověřil. Jenže ten přijel pouze s deseti hráči a hrál celý zápas druhé housle.

Bynina - Kopřivnice 7:3

Branky Byniny: Matula 2, Navrátil 2, Kuchařík, Kelnar, Plešek.

"Čekal jsem, že nás soupeř daleko lépe prověří. Bylo jich deset, to je fakt, ale i tak. Měli jsme zápas zcela ve své režii. Nám sice chybili čtyři hráči ze základní sestavy - Drozd, Košut, Rosenkranc a Novák, ale již do poločasu jsme mohli vést 6:0. Ve druhém poločase jsme stáhli nohu z plynu. Kluci za vysokého vedení nebyli tolik koncentrovaní a po chybách jsme dostali nějaké branky. Kdybychom nebyli laxní v zakončení, mohli jsme dnes dát i 15 branek. Snad za týden, kdy budeme soupeřem v generálce Valašskému Meziříčí B, budeme my dokonale soupeřem prověřeni a do toho nastoupíme ve složení pro jarní mistrovská utkání," řekl po zápase trenér a manažer Byniny David Kelnar.

Zápas Valašské Meziříčí B - Bynina by se měl odehrát na UT ve Valašském Meziříčí v neděli 19. března od 16:20 hodin.