23.02.2019
Zimním králem starších přípravek se stal FC Rožnov
Po Zimní lize Ládi Štěpána v kategorii mladších žáků kraloval FC Rožnov také v 6. ročníku halového turnaje starších přípravek v Zašové O zimního krále.
Výsledky základní skupiny A:
Jarcová – Valašská Bystřice 2:1
Branky: Jakub Hadaš 2 – Štěpán Fusek.
Vigantice – Valašská Polanka 4:1
Branky: Dominik Nuc 2, Tomáš Matošický, David Šulák – Petr Janota.
Jarcová – Valašská Polanka 1:0
Branka: Tereza Veselá.
Vigantice – Valašská Bystřice 4:1
Branky: Dominik Nuc 2, Ondřej Fárek 2 – Štěpán Fusek.
Valašská Polanka – Valašská Bystřice 2:2
Branky: Petr Janota, David Vávra – Jan Poruba, Jakub Kubját.
Jarcová – Vigantice 0:2
Branky: Dominik Nuc, David Šulák.
Tabulka:
1. Vigantice 3 3 0 0 10:2 9
2. Jarcová 3 2 0 1 3:3 6
3. Valašská Bystřice 3 0 1 2 4:8 1
4. Valašská Polanka 3 0 1 2 3:7 1
Výsledky základní skupiny B:
Ústí – Rožnov 0:2
Branky: Martin Skalík, Sebastián Hajný.
Ratiboř – SD VKK/Nový Hrozenkov 1:9
Branky: Adam Žabčík – Marek Štuler 7, Pavel Bláha 2.
Ústí – SD VKK/Nový Hrozenkov 0:7
Branky: Marek Štuler 5, Adam Ráček, Adam Frýdel.
Ratiboř – Rožnov 2:3
Branky: Šimon Herián 2 – Matěj Podhrázský 2, Dominik Lacina.
SD VKK/Nový Hrozenkov – Rožnov 1:1
Branky: Marek Štuler – Andrea Gajdušková.
Ústí – Ratiboř 3:1
Branky: Adam Zgabaj 3 – Adam Žabčík.
Tabulka:
1. sd NH / VKK 3 2 1 0 17:2 7
2. Rožnov p./R. 3 2 1 0 6:3 7
3. Ústí 3 1 0 2 3:10 3
4. Ratiboř 3 0 0 3 4:15 0
Zápasy o konečné umístění:
Zápasy o 5. – 8. místo:
Valašská Bystřice – Ratiboř 3:0
Branky: Jakub Kubját, Štěpán Fusek, Jaroslav Mitáš.
Valašská Polanka – Ústí 1:2
Branky: Štěpán Gergela – Tomáš Brambor, Adam Zgabaj.
O 7. místo:
Ratiboř – Valašská Polanka 2:1
Branky: Šimon Herián, Adam Žabčík – Petr Janota.
O 5. místo:
Valašská Bystřice – Ústí 1:2
Branky: Pomkla – Zgabaj, Kamenár.
Semifinále:
Vigantice – Rožnov 0:2
Branky: Dominik Lacina, Andrea Gajdušková.
Jarcová – SD VKK/Nový Hrozenkov 0:1
Branka: Marek Štuler.
O 3. místo:
Vigantice – Jarcová 4:0
Branky: Dominik Nuc 2, David Šulák, Skalka.
Finále:
SD VKK/Nový Hrozenkov – Rožnov 5:0
Branky: Hajný 2, Dohnálek, Krupa, Skalík.
Konečné pořadí:
1. Rožnov
2. SD VKK/Nový Hrozenkov
3. Vigantice
4. Jarcová
5. Ústí
6. Valašská Bystřice
7. Ratiboř
8. Valašská Polanka
Nejlepší střelec:
Marek Štuler (SD VKK/Nový Hrozenkov)
Nejlepší brankář:
Matěj Hrabovský (Jarcová)
Nejlepší hráč:
Dominik Nuc (Vigantice)