21.08.2015
Víkendová utkání OFS Vsetín
OP muži 3. kolo Střítež A – Nový Hrozenkov SO 22.08 16:30 Lužná – Huslenky NE 23.08 16:30 Semetín – Halenkov A NE 23.08 10:15 Choryně A – Valašská Bystřice SO 22.08 16:30 Lhotka n.B. – Bynina NE 23.08 16:30 Vel.Karl.+Karol. B – Poličná NE 23.08 16:30 Horní Bečva A – Janová NE 23.08 16:30
OP muži 3. kolo
Střítež A – Nový Hrozenkov SO 22.08 16:30
Lužná – Huslenky NE 23.08 16:30
Semetín – Halenkov A NE 23.08 10:15
Choryně A – Valašská Bystřice SO 22.08 16:30
Lhotka n.B. – Bynina NE 23.08 16:30
Vel.Karl.+Karol. B – Poličná NE 23.08 16:30
Horní Bečva A – Janová NE 23.08 16:30
III.třída muži 3. kolo
Jarcová – Krhová A NE 23.08 16:30
Zubří B – Hutisko B SO 22.08 16:30
Růžďka – Střelná NE23.08 10:00
Branky – Kelč B NE 23.08 16:30
Kladeruby – Ústí odloženo na 28.10
Hošťálková – Valašská Senice SO 22.08 16:30
Leskovec – Loučka NE 23.08 16:30
IV.třída muži 3. kolo
Liptál – Mikulůvka NE 23.08 16:30
Police – Horní Bečva B NE 23.08 16:30
FK Vsetín B – Halenkov B SO 22.08 17:30
Lačnov – Choryně B NE 23.08 16:30
Ratiboř B – Velká Lhota SO 22.08 16:30
Krhová B – Študlov SO 22.08 15:00
Zděchov – Střítež B NE 23.08 16:30
OP dorost sk.A základní část 3. kolo
Liptál – Ústí SO 22.08 16:30
Francova Lhota – Huslenky SO 22.08 16:30
Lačnov – Jarcová SO 22.08 16:30
OP dorost sk.B - základní část 3. kolo
Kelč – Vidče odloženo na 28.10
Hrachovec – Juřinka B NE 23.08 10:00
Podlesí – Vigantice SO 22.08 16:30
OP starší žáci 3. kolo
Lidečko – Podlesí SO 22.08 14:00 oprava termínu NE 23.08 15:00
Kelč – Hrachovec NE 23.08 09:30 změna NE 23.08 12:30
Rajnochovice – Halenkov SO 22.08 16:30 odloženo na ST 09.09 17:00
Valašské Příkazy – Valašská Bystřice SO 22.08 10:00 odloženo
Hovězí – Ústí NE 23.08 14:00
Hutisko – Valašská Polanka NE 23.08 14:00
OP mladší žáci sk.B 3. kolo
Růžďka – Dolní Bečva SO 22.08 14:00
Val.Mez U11 – Choryně odloženo na 4.9
Podlesí – Poličná SO 22.08 14:00 odloženo na ČT 10.09 16:30
Vigantice – Vidče odloženo na 24.9
Mgr. Martin Němec a Pavel Březík