Staňte se generálním partnerem portálu Valašský fotbal Partnerstvím získáte exkluzivní plochu pro Vaši inzerci

Dozvědět se více
OFS Vsetín

10.09.2021

ÚZ OFS Vsetín 10. září a aktuální obsazení rozhodčích OFS Vsetín

OFS Vsetín přináší úřední zprávu ze dne 10. září a aktuální obsazení rozhodčích OFS Vsetín.

soutěž datum domácí
hosté hřiště HR AR1 AR2
OP dorost SO 11.09.2021 10:00 sd H.Lideč/V.Příkazy - sd Kelč B/Police. H.Lideč Orság
 
OP MLŽ sk.C SO 11.09.2021 10:00 sd Krhová/Juřinka - Vidče Krhová Špička
 
OP MLŽ sk.C SO 11.09.2021 10:00 Vigantice - Valašská Bystřice Vigantice Nevrla
 
OP dorost SO 11.09.2021 12:00 sd Ústí/Val.Polanka - Juřinka Ústí Žmiják
 
OP dorost SO 11.09.2021 12:30 Halenkov - Horní Bečva Halenkov Nevrla
 
OP dorost SO 11.09.2021 12:30 Lidečko - sd Hošťálková/Jablůnka Lidečko Orság
 
Okresní přebor SO 11.09.2021 15:30 Hutisko - Ústí Hutisko Křenek Žmiják
III.třída sk.A SO 11.09.2021 15:30 Huslenky B - sd Janová/Leskovec B Huslenky Nevrla
 
III.třída sk.B SO 11.09.2021 15:30 Dolní Bečva B - Růžďka Dolní Bečva B Holub
 
OP MLŽ sk.B SO 11.09.2021 15:30 Val.Meziříčí U11 - sd Kateřinice/Hošťálková Vla.Meziříčí Špička
 
soutěž datum domácí
hosté hřiště HR AR1 AR2
OP dorost NE 12.09.2021 10:00 Hutisko - sd Ratiboř/Kateřinice Hutisko Nevrla
 
OP dorost NE 12.09.2021 10:00 Jarcová - sd Vidče/Val.Bystřice Jarcová Žmiják
 
OP MLŽ sk.A NE 12.09.2021 10:00 Liptál - Francova Lhota Liptál Valchář
 
OP MLŽ sk.A NE 12.09.2021 10:00 sd Ústí/Leskovec - Vsetín U11 Ústí Di Maio
 
OP MLŽ sk.B NE 12.09.2021 10:00 Podlesí - Rajnochovice Podlesí Špička
 
OP starší žáci NE 12.09.2021 12:30 sd Podlesí/Hrachovec - sd Kateřinice/Hošťálková Podlesí Holub
 
OP starší žáci NE 12.09.2021 13:00 Juřinka - sd Kelč/Rajnochovice Juřinka Nevrla
 
OP starší žáci NE 12.09.2021 13:00 Lidečko - sd Vigantice/Hutisko Lidečko Filák
 
OP MLŽ sk.B NE 12.09.2021 13:00 Branky - sd Zašová/Hrachovec Branky Špička
 
Okresní přebor NE 12.09.2021 15:30 sd Střítež/Hrachovec B - Horní Bečva Hrachovec ova ova
Okresní přebor NE 12.09.2021 15:30 sd Hošťálková/Kateřinice B - Lhota u Vs, Hošťálková Žmiják
 
Okresní přebor NE 12.09.2021 15:30 sd NH/VKK B - Zašová N.Hrozenkov Holub Křenek
Okresní přebor NE 12.09.2021 15:30 Leskovec - Huslenky Leskovec Perutka Di Maio
Okresní přebor NE 12.09.2021 15:30 Zubří - Valašská Bystřice Zubří ova ova
III.třída sk.C NE 12.09.2021 15:30 Kladeruby - Bynina Kladeruby ova
 
III.třída sk.C NE 12.09.2021 15:30 Police - Loučka Police ova
 
III.třída sk.C NE 12.09.2021 15:30 Branky - Lhotka n.B. Branky ova Špička
III.třída sk.A NE 12.09.2021 15:30 Liptál - Val.Polanka B Liptál Nevrla
 
III.třída sk.A NE 12.09.2021 15:30 Val.Senice - Střelná Val.Senice Orság
 
III.třída sk.B NE 12.09.2021 15:30 Jarcová - Rožnov B Jarcová Ščotka Valchář
III.třída sk.B NE 12.09.2021 15:30 Mikulůvka - Velká Lhota Mikulůvka Filák
 
soutěž datum domácí
hosté hřiště HR AR1 AR2
OP MLŽ sk.C PO 13.09.2021 17:00 Rožnov B - Horní Bečva Rožnov Žmiják
 
soutěž datum domácí
hosté hřiště HR AR1 AR2
OP STPŘ sk.B UT 07.09.2021 17:00 Choryně - Branky Branky x
 
OP STPŘ sk.A ST 08.09.2021 17:00 Francova Lhota - Hovězí Francova Lhota x
 
OP STPŘ sk.B ČT 09.09.2021 17:00 Liptál - Choryně Liptál x
 
OP STPŘ sk.B PÁ 10.09.2021 16:30 sd Jarcová/Jablůnka U10 - Vsetín U10 Jablůnka x
 
OP STPŘ sk.A PÁ 10.09.2021 17:00 sd NH/VKK - Hovězí N.Hrozenkov x
 
OP STPŘ sk.A PÁ 10.09.2021 17:00 Valašská Polanka - sd Val.Příkazy/H.Lideč Valašská Polanka x
 
OP STPŘ sk.B PÁ 10.09.2021 17:00 Hošťálková - sd Jarcová/Jablůnka U11 Hošťálková x