20.05.2019
Obsazení rozhodčích OFS Vsetín na víkend 25. a 26. května
Přinášíme delegace rozhodčích OFS Vsetín na víkend 25. a 26. května.
OP M SO 25.05.2019 15:00 Krhová - Horní Bečva Holub Teter Václavík
OP M SO 25.05.2019 16:30 Ústí - Hošťálková Žmiják Bartozel x
OP M SO 25.05.2019 16:30 Střítež - sd Nový Hrozenkov/VKK Šuler Nevrla x
OP M NE 26.05.2019 16:30 Zubří - Zašová MEFS Ova MEFS Ova x SD1
OP M NE 26.05.2019 16:30 FC Lhota - Bynina Rýdel Orság Ond Orság Jak
OP M NE 26.05.2019 16:30 Dolní Bečva - Valašská Bystřice MEFS Ova MEFS Ova x SD1
OP M NE 26.05.2019 16:30 Jarcová - Jablůnka OFS Karviná Václavík x SD4
III.tř.M SO 25.05.2019 16:30 Huslenky - Choryně B Rýdel Orság Jak x
III.tř.M SO 25.05.2019 16:30 Val.Polanka B (Lužná) - Liptál Perniš Daněk x hř.Lužná
III.tř.M NE 26.5.2019 16:30 Halenkov B - Lačnov MEFS Ova Ščotka x SD2
III.tř.M NE 26.05.2019 16:30 Leskovec - Střelná MEFS Ova Ščerba x SD3
III.tř.M NE 26.05.2019 16:30 Kladeruby - Branky Nevrla x x
III.tř.M NE 26.05.2019 16:30 Ratiboř B - Janová OFS Karviná x x SD4
IV.tř.M NE 26.05.2019 15:00 Mikulůvka - Police Žůrek x x
IV.tř.M NE 26.05.2019 15:30 Študlov - Loučka Holáň x x
IV.tř.M NE 26.05.2019 16:30 Valašská Senice - Velká Lhota MEFS Ova x x SD3
IV.tř.M NE 26.05.2019 16:30 Huslenky B (Zděchov) - Krhová B MEFS Ova x x hř.Zděchov SD2
OP D SO 25.05.2019 13:00 sd V.Příkazy/H.Lideč - Vlčovice-Mniší Perniš x x hř.Val.Přík.
OP D SO 25.05.2019 13:30 Jarcová - Ústí Žmiják x x
OP D SO 25.05.2019 15:00 Hrachovec - Podlesí x x x
OP D NE 26.05.2019 13:30 sd Vidče/Val.Bystřice - sd Juřinka/Krhová OFS Karviná x x hř.Vidče SD4
OP STŽ-F SO 25.05.2019 13:00 sd H.Lideč/V.Příkazy. - Kelč Rýdel x x hř.HL
OP STŽ-F NE 26.05.2019 13:30 Sokol Podlesí - sd Val.Polanka/Ústí OFS Karviná x x SD4
OP STŽ-F NE 26.05.2019 14:30 Lidečko - Jarcová Bartozel x x AR I.B.
OP STŽ-N ST 22.05.2019 17:30 sd Ratiboř/Kateřinice - sd Hovězí/Huslenky Holáň x x hř.Ratiboř
OP STŽ-N ČT 23.05.2019 16:30 sd Jablůnka/Růžďka - Halenkov Žůrek x x hř.Jablůnka
OP STŽ-N ČT 23.05.2019 17:30 Hranice - sd Vidče/Val.Bystřice OFS Přerov x x hř.UT
OP STŽ-N SO 25.05.2019 10:00 sd Vidče/Val.Bystřice - sd Loučka/Rajnochovice Šuler x x hř.Vidče
OP STŽ-N NE 26.05.2019 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice - sd Jablůnka/Růžďka Ščerba x x hř.Ratiboř
OP STŽ-N NE 26.05.2019 13:30 sd Hovězí/Huslenky - Halenkov Daněk x x hř.Hovězí
OP STŽ-N NE 26.05.2019 13:30 Hrachovec - Hranice Nevrla x x
OP MLŽ-F PO 20.05.2019 17:00 Valašská Polanka - Jarcová Daněk x x
OP MLŽ-F SO 25.05.2019 10:00 sd Val.Bystřice/Vidče - Valašská Polanka Holub x x hř.V.Byst.
OP MLŽ-F SO 25.05.2019 10:00 Jarcová - FC Vsetín Kovář x x
OP MLŽ-F NE 26.05.2019 10:00 sd Zašová/Zubří - sd Horní Lideč/Val.Příkazy Žmiják x x hř.Zašová
OP MLŽ-F PO 27.05.2019 17:00 Valašská Polanka - sd Zašová/Zubří Orság Ond x x
OP MLŽ-N PO 20.05.2019 17:00 Hrachovec - Dolní Bečva Žmiják x x
OP MLŽ-N PO 20.05.2019 17:00 Valašské Meziříčí - Podlesí Špička x x
OP MLŽ-N ČT 23.05.2019 17:00 Hutisko - Podlesí Žmiják x x
OP MLŽ-N PÁ 24.05.2019 17:00 sd Kateřinice/Ratiboř - Ústí Ščotka x x hř.Kateř.
OP MLŽ-N SO 25.05.2019 10:30 Dolní Bečva - Valašské Meziříčí Žmiják x x
OP MLŽ-N PO 27.05.2019 17:00 Hutisko - Hrachovec Žmiják x x
OP MLŽ-N PO 27.05.2019 17:30 Hošťálková - Jablůnka Kovář x x
OP STPŘ PO 20.05.2019 17:00 sd Mikulůvka/Podlesí - Hošťálková x hř.Podlesí
OP STPŘ PO 20.05.2019 17:00 Kateřinice - Rajnochovice x
OP STPŘ PO 20.05.2019 17:30 Halenkov - sd V.Příkazy/H.Lideč x
OP STPŘ PO 20.05.2019 17:30 Rožnov B - Police x
OP STPŘ ST 22.05.2019 17:00 FC Vsetín - Halenkov x hř.Halenkov
OP STPŘ ST 22.05.2019 17:00 Juřinka - Jarcová x
OP STPŘ ST 22.05.2019 17:00 Vigantice - Rožnov A x
OP STPŘ ČT 23.05.2019 16:30 Ratiboř - Kateřinice x
OP STPŘ PÁ 24.05.2019 17:00 Zděchov - sd V.Příkazy/H.Lideč x
OP STPŘ PÁ 24.05.2019 17:00 Val.Polanka - FC Vsetín x
OP STPŘ PÁ 24.05.2019 17:30 Leskovec - Ústí x
OP STPŘ PÁ 24.05.2019 17:30 Hošťálková - Valašské Meziříčí x
OP STPŘ SO 25.05.2019 09:30 Ratiboř - Valašské Meziříčí x
OP STPŘ SO 25.05.2019 10:00 Halenkov - sd N.Hroz/VKK x
OP STPŘ SO 25.05.2019 14:00 Rajnochovice - Jarcová x
OP STPŘ NE 26.05.2019 10:00 Zděchov - Hovězí x
OP STPŘ NE 26.05.2019 10:00 Valašská Bystřice - Horní Bečva x
OP STPŘ NE 26.05.2019 10:00 sd Zašová/Zubří - Rožnov B x hř.Zašová
OP STPŘ NE 26.05.2019 10:00 Police - Rožnov A x
OP STPŘ NE 26.05.2019 11:15 Kelč - Dolní Bečva x
OP STPŘ NE 26.05.2019 13:00 Juřinka - sd Mikulůvka/Podlesí x
OP STPŘ NE 26.05.2019 13:30 Vidče - Vigantice x
OP STPŘ PO 27.05.2019 17:30 sd V.Příkazy/H.Lideč - Leskovec x hř.Val.Přík.
OP STPŘ ÚT 28.05.2019 17:00 FC Vsetín - Ústí x hř.Tyršova
OP STPŘ ST 29.05.2019 17:00 Dolní Bečva - Horní Bečva x
OP STPŘ ST 29.05.2019 17:30 Hošťálková - Podlesí x