06.05.2019
Obsazení rozhodčích OFS Vsetín na víkend 11. a 12. května
Přinášíme aktuální obsazení rozhodčích OFS Vsetín na následující víkend.
OP M ÚT 07.05.2019 17:30 Horní Bečva - Hošťálková Holáň Žmiják Teter
OP M PÁ 10.05.2019 18:00 Střítež - Valašská Bystřice Perniš Holub Žmiják
OP M SO 11.05.2019 15:00 Krhová - Bynina Teter Číž J. Václavík
OP M SO 11.05.2019 16:30 Ústí - Zašová Rýdel Orság Ond x
OP M SO 11.05.2019 16:30 Dolní Bečva - Hošťálková Holub x x
OP M NE 12.05.2019 16:30 Zubří - FC Lhota Holáň Holub Perniš
OP M NE 12.05.2019 16:30 Jarcová - Horní Bečva MEFS Ova MEFS Ova Teter SD2
OP M NE 12.05.2019 16:30 sd Nový Hrozenkov/VKK - Jablůnka Nevrla Šuler Orság On hř.NH
III.tř. M SO 11.05.2019 16:30 Huslenky - Lačnov Šuler Kovář
III.tř. M NE 12.05.2019 16:30 Janová - Halenkov B MEFS Ova Orság Jak SD1
III.tř. M NE 12.05.2019 16:30 Leskovec - Ratiboř B MEFS Ova Dujka SD1
III.tř. M NE 12.05.2019 16:30 Val.Polanka B (Lužná) - Střelná MEFS Ova Daněk SD1 hř. Lužná
III.tř. M NE 12.05.2019 16:30 Kladeruby - Choryně B MEFS Ova Rýdel SD2
III.tř. M NE 12.05.2019 16:30 Branky - Liptál MEFS Ova Žmiják SD2
IV.tř. M SO 11.05.2019 16:30 Růžďka - Police Nevrla
IV.tř. M NE 12.05.2019 15:30 Študlov - Mikulůvka OFS Karviná SD3
IV.tř. M NE 12.05.2019 16:30 Valašská Senice - Loučka OFS Karviná SD3
IV.tř. M NE 12.05.2019 16:30 Huslenky B (Zděchov) - Velká Lhota MEFS Ova SD1 hř.Huslenky
OP D ST 08.05.2019 13:30 sd V.Příkazy/H.Lideč - Jarcová Číž J. hř. VP
OP D SO 11.05.2019 12:30 sd Juřinka/Krhová - Ústí Žmiják hř.Juřinka
OP D SO 11.05.2019 13:00 sd V.Příkazy/H.Lideč - Podlesí Nevrla hř. VP
OP D SO 11.05.2019 16:00 Hrachovec - Jarcová X
OP D NE 12.05.2019 13:30 sd Vidče/Val.Bystřice - Vlčovice-Mniší Perniš hř.Vidče
OP STŽ UT 07.05.2019 17:30 sd Val.Polanka/Ústí - Podlesí Orság Ond hř.VP
OP STŽ ST 08.05.2019 10:00 sd Hovězí/Huslenky - Halenkov Holáň hř.Hovězí
OP STŽ SO 11.05.2019 14:00 sd Loučka/Rajnochovice - Hranice Špička hř.Loučka
OP STŽ NE 12.05.2019 00:00 sd Val.Polanka/Ústí - Jarcová X hř.VP
OP STŽ NE 12.05.2019 00:00 sd Vidče/Val.Bystřice - Hrachovec X hř.Vidče
OP STŽ NE 12.05.2019 13:30 Podlesí - sd H.Lideč/V.Příkazy. Teter
OP STŽ NE 12.05.2019 13:30 Halenkov - sd Ratiboř/Kateřinice Orság Ond
OP STŽ NE 12.05.2019 13:30 sd Hovězí/Huslenky - sd Jablůnka/Růžďka Orság Jak hř.Hovězí
OP STŽ NE 12.05.2019 14:00 Lidečko - Kelč Daněk
OP MLŽ PO 06.05.2019 17:00 Hutisko - Podlesí Žmiják
OP MLŽ PO 06.05.2019 17:00 Hrachovec - Valašské Meziříčí Špička
OP MLŽ ST 08.05.2019 10:00 Ústí - Jablůnka Kovář
OP MLŽ ST 08.05.2019 10:00 Hrachovec - sd Zašová/Zubří Špička
OP MLŽ ST 08.05.2019 14:00 Valašská Polanka - sd Val.Bystřice/Vidče Orság Ond
OP MLŽ ČT 09.05.2019 17:30 sd Horní Lideč/Val.Příkazy - Jarcová Dujka hř.HL
OP MLŽ PÁ 10.05.2019 16:30 sd Zašová/Zubří - Jarcová Žmiják hř.Zašová
OP MLŽ SO 11.05.2019 10:00 Podlesí - Hrachovec Špička
OP MLŽ NE 12.05.2019 00:00 sd Zašová/Zubří - Valašská Polanka X hř.Zašová
OP MLŽ NE 12.05.2019 14:00 sd Val.Bystřice/Vidče - FC Vsetín x hř.Střítež
OP MLŽ NE 12.05.2019 14:00 Francova Lhota - Ústí Žůrek AR I.B. Hovezi
OP MLŽ PO 13.05.2019 17:00 Valašská Polanka - Jarcová x
OP MLŽ PO 13.05.2019 17:00 Dolní Bečva - Hutisko Žmiják
OP MLŽ PO 13.05.2019 17:30 Hošťálková - sd Kateřinice/Ratiboř Kovář
OP STPŘ PO 06.05.2019 17:00 Valašské Meziříčí - Podlesí X
OP STPŘ PO 06.05.2019 17:00 Kateřinice - Juřinka X
OP STPŘ ST 08.05.2019 10:00 Vigantice - Rožnov B X
OP STPŘ ČT 09.05.2019 17:00 Ústí - sd N.Hroz/VKK X
OP STPŘ SO 11.05.2019 09:30 Ratiboř - Kateřinice X
OP STPŘ SO 11.05.2019 10:00 Halenkov - Hovězí X
OP STPŘ SO 11.05.2019 10:00 Juřinka - Jarcová X
OP STPŘ NE 12.05.2019 10:00 Zděchov - sd V.Příkazy/H.Lideč X
OP STPŘ NE 12.05.2019 10:00 Podlesí - sd Mikulůvka/Podlesí X
OP STPŘ NE 12.05.2019 10:00 Valašská Bystřice - Vigantice X
OP STPŘ NE 12.05.2019 10:00 sd Zašová/Zubří - Horní Bečva X hř.Zašová
OP STPŘ NE 12.05.2019 10:00 Police - Dolní Bečva X
OP STPŘ NE 12.05.2019 11:15 Kelč - Vidče X
OP STPŘ PO 13.05.2019 16:00 Rožnov A - Rožnov B X
OP STPŘ PO 13.05.2019 17:00 Leskovec - FC Vsetín X
OP STPŘ PO 13.05.2019 17:30 sd V.Příkazy/H.Lideč - Ústí X hř.VP
OP STPŘ ST 15.05.2019 17:30 Hošťálková - Valašské Meziříčí X