23.06.2020
Aktuální výsledky a rozpis semifinále Valašské Fify20
OFS Vsetín přináší aktuální výsledky a rozpis semifinále Valašské Fify20.
semifinále - Xbox
1 Rožnov (Tomáš Kocián) - 6 Kladeruby (Ondřej Pitrun)
2 Police A (Stanislav Kubín) - 3-Juřinka (Vít Zetek)
semifinále - PS4
1 Lačnov A (Robert Beňo) - 5 Kateřinice (Marek Bětík)
2 Hutisko (Patrik Tomčány) - 3 Liptál (Jan Bukáček)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
čtvrtfinále - Xbox
1 Rožnov (Tomáš Kocián) - 11 Podlesí B (Petr Adzima) 3:0 bez boje
2 Police A (Stanislav Kubín) - 9 Police B (Ondřej Plesník) 3:0 (3: 2, 2:0 4:3)
3-Juřinka (Vít Zetek) - 7 Podlesí A (Ondřej Střílka) 3:2 (0:1, 3:1, 3:0, 0:2, 4:0)
4 Zašová (Štěpán Košárek) - 6 Kladeruby (Ondřej Pitrun) 0:3 (0:3, 1:2, 0:3)
čtvrtfinále - PS4
1 Lačnov A (Robert Beňo) - 8 Zubří (Michal Onderka) 3:0 (3:2, 3:1, 4:0)
2 Hutisko (Patrik Tomčány) - 7 Dolní Bečva ( Lukáš Dědič) 3:0 bez boje
3 Liptál (Jan Bukáček) - 6 Juřinka (Vojtěch Knedla) 3:0 (6:0, 8:2, 3:0)
4 Lačnov B (Dan Polách) - 5 Kateřinice (Marek Bětík) 1:3 (2:3, 2:1, 1:2, 2:3)
Poraženým čtvrtfinalistům děkujeme za účast a zveme je na příští ročník, který by se mohl uskutečnit v zimní přestávce fotbalových soutěží.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
předkolo playoff o postup do čtvrtfinále - Xbox
5 Kladeruby (Ondřej Pitrun) - 12 Prostř.Bečva (Jakub Vašek) 3:0 (5:1, 1:0, 3:1)
6 Kateřinice (Jiří Drda) - 11 Podlesí B (Petr Adzima) 1:3 (2:6, 3:2, 3:6, 2:5)
7 Podlesí A (Ondřej Střílka) - 10 Horní Lideč (David Tkadlec) 3:0 (4:3, 3:0, 3:1)
8 Dolní Bečva (Radek Maléř) - 9 Police B (Ondřej Plesník) 0:3 (1:4, 1:1, 3:4, 4:5)
Prostř.Bečva (Jakub Vašek) Kateřinice (Jiří Drda) Horní Lideč (David Tkadlec) Dolní Bečva (Radek Maléř) - děkujeme za účast, a v případě zájmu je zveme na příští ročník.
čtvrtfinále - Xbox
1 Rožnov (Tomáš Kocián) - 11 Podlesí B (Petr Adzima)
2 Police A (Stanislav Kubín) - 9 Police B (Ondřej Plesník)
3-Juřinka (Vít Zetek) - 7 Podlesí A (Ondřej Střílka)
4 Zašová (Štěpán Košárek) - 6 Kladeruby (Ondřej Pitrun)
čtvrtfinále - PS4 - v soutěži není dohráno několik zápasů, ovšem na složení soupeřů ve ČF to již nemá vliv.
1 Lačnov A (Robert Beňo) - 8 Zubří (Michal Onderka)
2 Hutisko (Patrik Tomčány) - 7 Dolní Bečva ( Lukáš Dědič)
3 Liptál (Jan Bukáček) - 6 Juřinka (Vojtěch Knedla)
4 Lačnov B (Dan Polách) - 5 Kateřinice (Marek Bětík)