Nezařazené
11.09.2015
Víkendové zápasy mužů
Divize, skupina E Sobota 12. 9. 2015 16:00 Velké Karlovice + Karolinka - Slavičín Sobota 12. 9. 2015 16:00 HRANICE - Valašské Meziříčí Neděle 13. 9. 2015 10:15 Opava B - Vsetín
Divize, skupina E
Sobota 12. 9. 2015 16:00
Velké Karlovice + Karolinka - Slavičín
Sobota 12. 9. 2015 16:00
HRANICE - Valašské Meziříčí
Neděle 13. 9. 2015 10:15
Opava B - Vsetín
Krajský přebor
Sobota 12. 9. 2015 16:00
Rožnov pR - Holešov
Sobota 12. 9. 2015 16:00
Vigantice - Fryšták
1. A třída, skupina A
Pátek 11. 9. 2015 16:30
Podlesí - Zubří
Sobota 12. 9. 2015 16:00
Kelč - Val. Příkazy
Sobota 12. 9. 2015 16:00
Horní Lideč - Val. Meziříčí B
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Dol. Bečva - Vidče
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Podkopná Lhota - Juřinka
1. B třída, skupina A
Sobota 12. 9. 2015 16:00
Vizovice - Hutisko
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Prlov - Val. Polanka
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Zašová - Lhota u Vs.
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Prostř. Bečva - Hovězí
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Hrachovec - Ratiboř
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Lidečko - Kateřinice
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Fr. Lhota - Jablůnka
Okresní přebor
Sobota 12. 9. 2015 15:00
Bynina - Janová
Sobota 12. 9. 2015 16:00
Střítež A - Choryně A
Sobota 12. 9. 2015 16:30
Halenkov A - Vel.Karl. + Karol. B
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Nový Hrozenkov - Poličná
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Valašská Bystřice - Horní Bečva A
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Huslenky - Lhotka n.B.
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Lužná - Semetín
III. třída
Sobota 12. 9. 2015 16:00
Ústí - Loučka
Sobota 12. 9. 2015 16:00
Zubří B - Růžďka
Neděle 13. 9. 2015 15:00
Krhová A - Valašská Senice
Neděle 13. 9. 2015 15:30
Střelná - Hošťálková
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Leskovec - Kelč B
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Hutisko B - Kladeruby
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Jarcová - Branky
IV. třída
Pátek 11. 9. 2015 17:00
Choryně B - Vsetín B
Sobota 12. 9. 2015 10:45
Halenkov B - Krhová B
Sobota 12. 9. 2015 15:00
Horní Bečva B - Ratiboř B
Neděle 13. 9. 2015 15:00
Mikulůvka - Študlov
Neděle 13. 9. 2015 15:00
Velká Lhota - Střítež B
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Choryně B - Zděchov
Neděle 13. 9. 2015 16:00
Liptál - Lačnov
Mgr. Martin Němec