Nezařazené

17.03.2017

Karling Cup 2017

V sobotu 11. 3. se uskutečnil již 4. ročník turnaje žen v halové kopané. Na turnaj se přihlásilo 8 mužstev včetně domácího týmu z Horní Bečvy. Turnaj se hrál systémem každý s každým, jednou 15 minut. Na turnaj dorazily všechny ženské mužstva včas, takže s organizací nebyl žádný problém. Jsme rádi, že se na turnaji nikomu nic vážného nestalo, až na brankářku Rožnovského týmu, která si poranila kotník.

V sobotu 11. 3. se uskutečnil již 4. ročník turnaje žen v halové kopané. Na turnaj se přihlásilo 8 mužstev včetně domácího týmu z Horní Bečvy. Turnaj se hrál systémem každý s každým, jednou 15 minut. Na turnaj dorazily všechny ženské mužstva včas, takže s organizací nebyl žádný problém. Jsme rádi, že se na turnaji nikomu nic vážného nestalo, až na brankářku Rožnovského týmu, která si poranila kotník. Turnaj byl velmi vyrovnaný a odpovídaly tomu i výsledky jednotlivých zápasů. V žádném zápase nikdo neprohrál větším rozdílem. O pořadí se rozhodovalo v posledních zápasech. Nakonec první místo získaly ženy z Veřovic a zaslouží si pochvalu za předvedený výkon. Druhé místo patřilo zaslouženě týmu Slovan Ostrava a třetí skončil tým Mohelnice.
Turnaj proběhl dobře i přes moje malé obavy. Organizačně se zapojily téměř všechny hráčky domácího týmu a hodně to pomohlo. Turnaj hodnotím kladně. První dva zápasy jsme vyhráli a hráli jsme hezký fotbal, potom přišly dva těžké zápasy se Slovanem Ostrava a týmem Loděnice, které jsme prohráli. Následovaly dvě remízy s týmy Mohlenice a Valašská Bysřice. A poslední zápas s Rožnovem pod Radhoštěm jsme vyhráli 3:0 a vybojovali jsme si krásné páté místo. Štěstíčko nám chybělo v remízových zápasech a mohlo to dopadnout i líp, ale já děkuji holkám za bojovnost a pomoc v organizaci turnaje.