Nezařazené

06.10.2016

Hlasujte pro hráče 9. mistrovského víkendu

Z uplynulého na branky hodně bohatého víkendu jsme pro vás k tradičnímu hlasování v naší anketě vybrali devítku hráčů. Hlasujte pro svého favorita do čtvrteční 19. hodiny večerní.

Milan Michut (Valašské Meziříčí) - vynikajícím výkonem ve druhém poločase udržel Valašskému Meziříčí neporazitelnost a to těsně porazilo doma Nové Sady 2:1.

Michal Barabáš (Rožnov) - vynikajícím výkonem položil základ dvěma bodům, které Rožnov překvapivě vyválčil na Vsetíně. Ve druhém poločase doslova čaroval.

Martin Petrušek (Horní Lideč) - slovenský legionář dal hattrick Jaroslavicím a to ještě jednu branku dal jeho bratr Milan.

Jan Novosad (Lidečko) - kapitán na správném místě. Dal dvě branky Kateřinicím a podílel se na jejich demolici v poměru 6:1.

Ondřej Filák (Francova Lhota) - roztrhal čtyřmi brankami průchozí obranu Hrachovce. Spolu s Radkem Chmelou by snad slabý tým hostů porazili i sami.

Jakub Vrábel (Valašská Bystřice) - čtyři jeho zásahy skončili v síti Lhotky. Po nedávné svatbě jako by populární Judas nacházel super střeleckou formu.

Lukáš Pastuszek (Krhová) - supluje roli kanonýra Krhové a to velmi zdárně. Ofenzivní záložník naposledy vyprovodil domů s prázdnou díky třem brankám VKK B.

Martin Kubáč (Růžďka) - brankář přiváděl hosty z Ústí u Vsetína doslova k šílenství. Ústí mělo minimálně na remízu, ale strážce svatyně Růžďky byl proti.

Lukáš Labaj (Velká Lhota) - kdo jiný by měl zvednout uvadající Velkou Lhotu než její elitní kanonýr. Třemi brankami sestřelil Liptál a Velká Lhota excelovala v poměru 6:0.