Nezařazené

07.09.2016

Hlasujte pro hráče 5. mistrovského víkendu

Z uplynulého víkendu jsme vybrali devítku hráčů. Hlasujte pro svého favorita do čtvrtku 8. září do 19. hodiny večerní. Děkujeme!

Aleš Michálek (Valašské Meziříčí) - kapitán na pravém místě. Umí dávat branky z pozice stopera jak hlavou, tak vytříbeným zahráváním přímých kopů. A právě z druhé dovednosti rozhodl v poslední minutě zápas s Kozlovicemi.

Zbyněk Paleček (Vigantice) - na výkony rychlonohého střelce Modrá hvězda hodně spoléhá. Proti Kelči dal Paleček doma branku a navíc se na něm vyfauloval Aleš Škařupa a musel předčasně pod sprchy.

Jakub Fojtík (Horní Lideč) - hodně mu hattricku pomohl hrubě chybující brankář Valašských Příkaz Michal Valčík, ale na to se historie při vítězství Horní Lidče 6:2 ptát nebude.

Petr Pohořelský (Valašská Bystřice) - podílel se hattrickem na demolic Jablůnky a Valašská Bystřice vyhrála rekordně 7:0.

Petr Šulák (Janová) - velezkušený brankář v domácím duelu proti Střelné nejen, že proměnil penaltu ve hře, ale také pak v rozstřelu, kde i lapal jako o duši.

Radim Vokáč (Zubří) - čekají se od něho branky, ale trochu se v poslední době trápil. Hattrick v jasném zápase proti Nedašovu by ho měl nastartovat.

Aleš Číž (Lidečko) - tři góly hrubě chybující defenzívě Hutiska za sedm minut. Tady není co dodat. Aleš se vrátil k fotbalu a Lidečko si mne ruce.

Pavel Tvrdoň (Choryně) - i když hrál v Jarcové jen druhý poločas, stihl hattrickem domácího nováčka poslat pod sprchy s čtyřgólovým debaklem.

Ondřej Plesník (Police) - pět branek do sítě Vsetína B ho vyneslo mezi elitní kanonýry víkendu. Police visí na jeho přesných zásazích ve IV. třídě.