MSFL

03.11.2018

Valmez má trabant a ten nemůže předjet mercedes

Je to obehraná písnička. Valmez nezaostával za soupeřem o tolik, aby prohrál o čtyři branky. Realita je pro třetiligové fotbalisty Valašského Meziříčí krutá. Po vysoké porážce od Otrokovic je vysoce pravděpodobné, že podzim odehrají bez jediné výhry. Val. Meziříčí – Otrokovice 0:4 (0:1)

Val. Meziříčí – Otrokovice 0:4 (0:1)Domácí zlomil první poločas.
„Možná si někdo zaklepe na čelo, ale já jsem viděl remízový zápas. My jsme sice tradičně dostali brzkou branku, ale jinak to byl vyrovnaný boj. V poslední minutě prvního poločasu jsme měli tři dorážky na vyrovnání. Ve druhém poločase za stavu 0:1 nedal po centru z malého vápna velkou šanci Výmola. Mám pocit, že jsme trabant, který je schopen jet vedle mercedese, ale nedokáže ho předjet. Těch ran, co jsme utržili na podzim vzhledem k tomu, jaký tým se tady poskládal, opravdu hodně. Dnes nám chyběla vůle a u některých našich zásadních hráčů, když se nepotká, je to okamžitě na našem výkonu poznat. Poslední dvě branky již byly vlastní a nic neřešily,“ řekl trenér Valmezu Marian Bedrich.
Branky: 7. Kiška, 76. Slaný, 88. Hladík, 90. vlastní.
Val. Meziříčí: Pobořil – Sovák (52. Michal Kundrát), Michálek, Dekleva, Vrána – Bartozel, Žilinský (80. Ryšánek), Šichor – Pop (80. Gold), Furmánek, Výmola. Trenér Marian Bedrich.