Mládež

07.09.2021

Výsledkový servis mládeže Valašského Meziříčí - 7. září

Podívejme se na poslední výsledky mládeže Valašského Meziříčí.

U 10 prohrála s Prostřední Bečvou 4:19. Branky: Šimon Mocek, Mikuláš Cahlík, David Hruška a Matěj Daňa.

U 12 vyhrála v Přerově 13:4. Branky: Michal Frydrych 5, Daniel Krupa 2, Luboš Pavelka, Jan Skalka, Miroslav Hadaš 4.

Přerov - Valašské Meziříčí U 13 7:2. Branky: Dominik Němec a Jakub Solanský.

U 14 porazila v derby Vsetín 5:2. Branky: Jakub Kubját, David Šulák 2, Lukáš Mikulenka, Adam Grešák.

U 15 prohrála vysoko se Vsetínem 0:8.

U 17 dala Vítkovicím rukavici 5:0. Branky: Bořek Koňařík 2, Damián Hradil, Tomáš Kurinec, Ondřej Kovář.

MFK Vítkovice U 19 - VM U 19 3:3 (1:2)
Branky: 16. (pen.), 67., 85. Kohut – 13. Vaigl, 21. Barbořák, 55. Křenek

Sestava: Kvapil – Sušeň, Nevařil, Sekyra, Plandor (63. Pastrnek)-Křenek, Bílý, Veselý (88. Džobák), Juřík-Barbořák, Vaigl.

Komentář trenéra Jana Pítra:

První minuty zápasu nebyly z naší strany úplně ideální. Už v sedmé posoudil skluz vracejícího se Veselého rozhodčí jako penaltový. Nutno přiznat, že i když odehrál nejprve míč, poté větší intenzitou zasáhl nohy protihráče. Domácího střelce a následný závar vychytal Kvapil. O několik minut později jsme se ujali vedení. Barbořák vysunul po levé straně Veselého a ten našel přesným centrem naběhnutého Vaigla. Vedli jsme jenom pár minut. Další penalta se kopala za zákrok Nevařila na pronikajícího útočníka. Tentokrát se exekutor nemýlil. V těchto okamžicích byl zápas bohatý na rychlé útoky a po jednom takovém si s Veselého přihrávkou a domácí obranou poradil skórující Barbořák a vrátil nám vedení. Zbytek poločasu byl z naší strany herně špatný, ale vedení jsme uhájili.
Nástup do druhého poločasu nám vyšel herně i gólově. Hráči slušně kombinovali a výsledkem dobré hry byla zvyšující branka Křenka v 55. minutě. Škoda že jsme tempo a kvalitu v této části utkání nedokázali využít ke vstřelení rozhodujícího gólu. Domácí se postupně více a více rozjížděli, a od snižující branky v 67. minutě nás do konce zápasu přehrávali. Odměnou jim bylo vyrovnání po prošlém míči pět minut před koncem.
Fotbal přinesl šest branek, dvě penalty, emoce a několik přihlížejících tvrdilo, že se jim dokonce líbil. Oba týmy střídaly horší pasáže s lepšími a k vidění byl rychlý fotbal. Já musím opět poděkovat týmu za to, že i přes některé předešlé zdravotní komplikace šel do zápasu naplno a hráči se k tomu postavili jako chlapi, které drobné bolístky neodradí od toho nastoupit. Síly nám sice ve druhém poločase viditelně docházely, ale to se dá zase dohromady.