Uplynulý týden mládeže partnerských klubů Valašského fotbalu 20. října - 27. října

Podívejme se na uplynulé dění mládeže v partnerských klubech valašského fotbalu.

Vidče

Dorost sd Vidče/Val.Bystřice
Tak se nám dnes za krásného podzimního počasí podařilo sehrát utkání na celé hřiště mezi dvěma týmy složenými z dorostenců a doplněnými jedenácti staršími žáky. Účast sedmnácti hráčů, kdy chyběli jen nemocný Jakub Němec, dlouhodobě zraněný Šimon Bena a na zápas mužů do Valašské Bystřice nominovaný Filip Svak. Paráda  Tak snad si dnešní nedělní odpoledne hráči i v hojném počtu přítomní rodiče a diváci užili a příští víkend již opět o mistrovské body. Dorost zajíždí v neděli na Juřinku, starší žáci do Hovězí.

Mladší žáci
sd Vidče/Val.Bystřice – Valašské Meziříčí U11 12 : 2 ( 5 : 1 )

Branky: Vanduch Václav 5x, Vaculín Michal 3x, Valčík Nikolas 2x, Mitáš Dominik, vlastní.
Sestava : Petružela Adam, Mitáš Theodor, Randýsek Václav, Mitáš Dominik, Křenek Robert, Vaculín Michal, Vaculín Teodor, Špaková Anežka, Valčík Nikolas, Kopecký Simon, Vanduch Václav, Poledník Denis.
Víkendový zapas jsme odehráli na hřišti ve Valašské Bystřici s týmem VM U11 hrajícím z větší části s mladším ročníkem 2012. Soupeř, který na podzim pouze dvakrát zvítězil, hrál po celý zápas na rozdíl od nás pěkný kombinační fotbal, ale bohužel v zakončení a i v osobních soubojích doplácel na věkový rozdíl. Vyšel nám začátek zápasu a brzy se ujali vedení a nutno říci, že po celých 60.min. jsme kontrolovali vývoj utkání. Poslední kola však nějak zapomínáme hrát kombinačně a týmově! Všechny balóny nakopáváme a netvoříme akce. Hrajeme hodně individuálně a zapomínáme, že jsme tým! Tento týden si od fotbalu odpočineme, užijeme prázdniny a já věřím, že tým načerpá potřebnou energii a nasazení do posledního zápasu, který odehrajeme příští sobotu 5. listopadu na domácím hřišti v 10:00 proti Podlesí. V tomto utkání se rozhodne o tom, který tým bude na prvním místě přes zimní přestávku! Tím Vás chci pozvat, přijďte chlapce a Anežku podpořit a povzbudit je na cestě za vítězstvím.

Trenér Jiří Vaculín
Starší přípravka
Dolní Bečva – Vidče 12 : 3 ( 4 : 1 )
Branky
: Mičkal Kryštof, Ryboň Petr, Randus Štěpán.
Sestava : Mikulenka Josef, Cáb Matyáš, Randus Štěpán, Mičkal Kryštof, Pisárik Adam, Ryboň Petr, Duda Mikuláš, Hromada Matyáš, Špaková Eliška, Barabášová Veronika, Barabáš René.
Dnešní utkání na Dolní Bečvě pro nás nebylo z těch nejšťastnějších. V prvním poločase jsme ještě se soupeřem drželi krok, ale nedokázali proměnit i ty nejvyloženější šance, které jsme si vytvořili. Naopak naše chybičky v obraně soupeř nekompromisně trestal. Druhý poločas jsme chtěli dohnat gólovou ztrátu a snažili se ze všech sil. Zvýšili jsme sice aktivitu ve hře dopředu, ale často zapomínali na obranné povinnosti. A za tyto chyby v obranné fázi jsme platili. Přestože výsledek vypadá hrozivě, kluci a holky neztrácejí chuť a nadšení do fotbalu a svědčí o tom i fakt, že chtějí trénovat i o podzimních prázdninách. Závěrem bych chtěl rodičům poděkovat za podporu.

Trenér Vladimír Nerád.

Liptál

Starší přípravka prohrála v Bratřejově 15:3.

Mladší žáci porazili SD Valašwské Příkazy/Horní Lideč 9:1.

Starčí žáci porazili SD Kelč/Rajnochovice 4:1.

Dorost

Lidecko- Liptal 10:0 (4:0)

Dneska jsme dostali fotbalovou lekci od kluků z Lidečka, kteří nám ukázali jak může byt fotbal krásný a jednoduchý. Největší rozdíl byl v rychlosti a pohybu bez míče. Výsledek je pro nas hodně krutý a úplně neodpovídá poměru sil na hřišti. Ze zapasu si vezmeme ponaučení a připravíme se na nas poslední zápas podzimu. Borci hlavu vzhůru, i takové zápasy nás můžou posunout dal.
Fotbalu zdar.

Michal Trochta

Lidečko

Dorost

SK Lidečko : Liptál 10:0 (5:0)
Sestava: Lukáš Hyžák, Vojta Mikulášek, Martin Číž, Ondra Fusek, Filip Kulíšek, Radim Loucký, František Novák (C), Vojta Buček, Jakub Číž, Honza Janáč, Lukáš Gargulák, Filip Fusek, Honza Zvonek, Robin Tichý, Dominik Hyžák, Patrik Hyžák, Jan Mikulášek
Branky: Kuba Číž 4, František Novák 2, Lukáš Gargulák 2, Honza Janáč 2.

"V dalším domácím zápase nás čekal soupeř, který je v půli naší tabulky. Do našeho vzájemného zápasu dostali v devíti zápasech pouze 13 branek a tak jsme chtěli na hráče hostí rychle vlétnout a co nejdříve dát uklidňující gól. To se nám podařilo a tím jsme si zápas udělali jednoduší. Brzy jsme přidali další góly a ve 30.minutě bylo prakticky rozhodnuto. Ve všech parametrech hry jsme byli jednoznačně lepší, než soupeř a tím, že jsme nepolevili i za rozhodnutého stavu, góly v síti Liptálu stále přibývali. Naše hráče opět chceme pochválit za výborný přístup k zápasu a výborný týmový výkon, nasazení a kvalitu v ofenzivní fázi. Jsme rádi, že nám stále více přibývá gólů že standartek, které nám vůbec nešly a poctivě jsme je během celého podzimu trénovali. Jeden individuální výkon přece jen musíme opět vypíchnout a to skvělý střelecký koncert Kubi Číže, který si při zakončení počínal jako zkušený mazák,". řekl k utkání trenér dorostu Alois Filák.

Starší přípravka porazila Lačnov 7:5.

Starší žáci prohráli s Hovězím 2:4.