Mládež

10.04.2017

Start jarních mládežnických soutěží v FC Vsetín - Od vítězství k vítězství

STARŠÍ DOROST: FC VSETÍN - ČECHOVICE 4:1

Trenér Martin Nikolén: „Hned z kraje utkání jsme dali hostům jasně najevo, že jim tři body nehodláme přenechat. V 7. minutě jsme vedli již 2:0 po brankách Rendy Zuzaňáka a Míši Vojtáška. Třetí branku v prvním poločase přidal po dorážce Viky Kovács. Celý první poločas jsme byli lepším týmem.
Ve druhém poločase jsme zřejmě uspokojením z tříbrankového vedení značně polevili. Toho hosté využili a snižují na 3:1. Větší drama jsme naštěstí nepřipustili a pět minut před koncem dává svůj druhý gól v utkání Viky Kovács.“

MLADŠÍ DOROST: FC VSETÍN - ČECHOVICE 4:2
Trenér Martin Nikolén: „První poločas jsme sice vyhráli 2:0 po brankách Jardy Hurty a Romana Machaly, ale byli to hosté z Čechovic, kteří byli aktivnější.
Ve druhém poločase jsme svůj výkon zlepšili, ale hostům se podařilo snížit na 2:1 a vypadalo to na drama. Nic takového se nestalo a po brankách Lukáše Škrly a Tomáše Tomance jsme odskočili soupeři na rozdíl třech gólů. V úplném závěru hosté upravují skóre z pokutového kopu na konečných 4:2 pro nás.“

Starší dorost FC Vsetín

STARŠÍ ŽÁCI: FC VSETÍN – OTROKOVICE 7:3 (4:1)
Trenér Radek Fojtů: „Dnešní první mistrovské utkání jsme bez problémů zvládli, dominovali jsme od první do poslední minuty a po zásluze jsme v něm zvítězili."

Branky: Petr Mikuš 2, Marcel Ptáček 2, Šimon Karlík, Matěj Svoboda, Petr Ščuka
MLADŠÍ ŽÁCI: FC VSETÍN - VIKTORKA OTROKOVICE 14:0
STŘELCI: Zbranek 4, Durmon, Karlík, Kopřiva po 2, Adamec V. a K., Dimaio.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (2006):
FC VSETÍN – sd VKK / NONÝ HROZENKOV 17 : 2
Společný tým Velkých Karlovic a Nového Hrozenkova nekladl žádný odpor vsetínským borcům, kteří si v tomto zápase s chůtí zastříleli.
Střelci: 4. Konečný Filip, 7. Tlašek Kryštof, 23. Kopřiva Dominik, 23. Filgas Patrik, 25. Mikláš Miroslav, 25. Konečný Filip, 26. Mikláš Miroslav, 28. Vráblík Marek, 31. Helis Tomáš, 34. Jakeš Lukáš, 36. Helis Tomáš, 37. Mikláš Miroslav, 43. Kopřiva Dominik, 45. Helis Tomáš, 48. Mikláš Miroslav, 50. Mikláš Miroslav, 50. Filgas Patrik

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (2007):
FC VSETÍN - sd HORNÍ LIDEČ / LAČNOV 15:2

Trenér Martin Zbranek : „V prvním domácím mistrovském okresním zápase jsme přivítali houževnatý tým kluků a holek od Horní Lidče. Soupeř se sice snažil co to šlo, zejména brankář doslova čaroval, ale fotbalovost byla jednoznačně na naší straně. Musím však podotknout, že mnoho našich akcí mělo opravdu velkou kvalitu v provedení a zakončení, což bylo vždy ohodnoceno velkým potleskem početného publika.“
Branky: Jakubkovič Adam 7, Kalabus Max 4, Jašek David 3, Palát Jirka 1.

Sestava: Zavadil Jenda, Pala Tadeáš, Juřínek Jonáš, Koňařík Jirka, Palát Jirka, Zbranek Mates, Jakubkovič Adam, Kalabus Max, Jašek David, Kročil David.