Mládež

18.04.2024

Slovem a obrazem - starší přípravka a mladší žáci Lidečka. Duel našich partnerských klubů v rámci starších žáků

Jak se dařilo v posledních bojích starší přípravce a mladším žákům našeho partnerského klubu z Lidečka?

Starší přípravka na podzim porazila Francovu Lhotu vysoko 15:5. A tak se očekával snadný průběh i ve Lhotách. Nicméně zápas se sám nevyhraje a po prvních pár našich nevyužitých šancích šli do vedení domácí. To dodalo domácím odvahu a herně se vyrovnali. K obratu zavelel kapitán Petr Baklík průnikem po levé straně a hezkou střelou. Poločas skončil 2:3 pro Lidečko. Po přestávce domácí postupně odpadli a skóre se zastavilo na 3:13.

Mladší žáky SK Lidečko na úvod jarní části sezóny čekal papírově slabší soupeř. Úvodní nervozita přešla po pár minutách. Herní převahu dokázali ogaři po individuálních akcích zužitkovat. Za poločas dokázal Dan Strnka zkompletovat hattrick. Druhá půle byla herně odlišná. Soupeř působil odevzdaně a prosazovali jsme se více kombinačně. Trochu chybělo přesnější zakončení. Konečný výsledek: Valašské Příkazy – Lidečko 1:8.
V dalším utkání nás čekal lídr skupiny Vsetín B. Kádr doplněný o hráče přípravky vzdoroval silnějšímu soupeři statečně. Po srdnatém výkonu podlehl Vsetínu 1:6.

PETR BAKLÍK

V okresním přeboru starších žáků se střetly naše partnerské kluby:

Liptál - Lidečko 3:5 (1:3)

Branky: Kryštof Mičkal 2, Matěj Zezula - Matyáš Faldík, Jan Mikulášek 2, Jakub Sáblík, Matěj Liška.