Mládežnická středa partnerských klubů Valašského fotbalu - 8. června

Podívejme se na výsledky mládeže našich partnerských klubů.

Vidče

Dorost
sd Vidče/Val.Bystřice – Hutisko nehráno, hosté se po podzimu odhlásili ze soutěže

Starší žáci
sd Val.Bystřice/Vidče – sd Podlesí/Hrachovec 1:4 (1:2)
Branky: Žitník Daniel.

Mladší žáci
Valašská Bystřice – Vidče 4 : 2 ( 1 : 1 )
Branky: Mičkal Tadeáš, Randýsek Václav.
Sestava : Petružela Adam, Randýsek Václav, Špaková Anežka, Křenek Robert, Valčík Nikolas, Vaculín Teodor, Nerád Adrian, Vaculín Michal, Randýsek Matěj, Mandula Ondřej, Mičkal Tadeáš, Vaculín David.
Tentokrát se nám zápas nepovedl a na soupeře jsme nestačili. Chyběla nám nahrávka, vázla kombinace, nasazení bylo slabé. Ne všichni hráči odevzdali na hřišti vše co umí. Kupily se chyby a soupeř je trestal. Snad se hráči ze zápasu poučili a poslední jarní utkání, které odehrajeme v neděli doma ve Vidči proti Rožnovu bude zcela jiné a vítězstvím podtrhneme vydařenou sezónu.

Trenér Vladimír Nerád

Mladší přípravka
Svůj poslední jarní turnaj odehrála netradičně v neděli po obědě v Jarcové mladší přípravka. Celkem tři zápasy 2x16.min. a velmi kvalitní soupeři domácí Jarcová, Vsetín a Rožnov. Radost na turnaje jezdit, v mladší přípravce končící ročník 2013 a v bráně Pepík Mikulenka předvádějí přítomným rodičům a divákům, jak krásný je fotbal v podání dětí, kteří se mu věnují již od svých 5-ti let. Matyáš Cáb a Štěpán Randus byli po celou sezónu opravdovými tahouny týmu nejen na turnajích, ale i trénincích. V Jarcové opět tři pohodové výhry a hráči Pepík Mikulenka, Jirka Divín, Veronika Barabášová, Štěpán Randus, Eliška Špaková, Matyáš Cáb, Honza Mikuda a bratři Jáchym a Kryštof Hanákovi.

Liptál

Dorost prohrál s Tečovícemi 1:5

K dnešnímu zapasu za ideálních fotbalových podmínek jsme přistupovali s velkým respektem, chyběli nám čtyři hrací ze základní sestavy, celá střední záloha a útok. Takže dnes to byla velká vyzva pro kluky, co čekají na svou příležitost nastoupit od první minuty. Lepšího soupeře jsme si nemohli přát, kluci z Tečovic okupují střídavě první příčku a na přístupu a herním projevu to bylo patřičně znát.

První poločas jsme odehráli ve vyrovnaném gardu, na vyloženě šance jsme mohli i při troše dobré vůle vést. Já si hlavně cením bojovnosti, nasazení v osobních soubojích, a snahu kombinační hry. S přibývajícími minutami druhé půle nám dochází fyzická kondice a s tim spojená kvalita hry ( tady musíme borci  ještě hodně zapracovat), a na tak kvalitní tým jenom nadšeni nestačí. Soupeř bohužel trestá naše naše chyby a navyšuje od 60. minuty skóre během 15 minut ve svůj prospěch. Závěrečnou čtvrthodinu po rotaci postů a morální podpoře dostávám z našich kluku to nejlepší, co v nich ještě zbylo. Opět pochvala, že to nezabalili a dohráli zápas se ctí, se snahou aspoň korigovat výsledek. Dnes musím vyzvednout výborný výkon Petra Jehlare a Štěpána . Dobře se uvedla i nová posila našeho týmu Tonda. Borci, jen tak dále.

Michal Trochta

Starší přípravka prohrála s Podlesím 10:11

Branky: Daniel Michálek 3, Šimon Podrazil 2, Štěpán Šebesta 2, Veronika Hrádková, Jiří Labaj a Jan Křiva.

Mladší žáci měli volný los.

VKK

Starší přípravka remizovala v Huslenkách 10:10. Branky: Jaroslav Pastucha 5, Eliška Malíková, Michal Kořenek, Šimon Koňařík, Ondra Bálint, Vojtěch Čokavec.

Mladší žáci vyhráli 9:1 v Bezměrově. Branky: Martin Králík, Matyáš Kořenek 2, Matěj Škorňák 2, Denis Kaláb, Eliška Malíková, Marek Jágerský.

Starší žáci vyhráli v Bezměrově 7:2. Branky: Jiří Gášek 5, Matěj Hrňa, Marek Holčák.

Dorost prohrál doma s Hulínem 2:5. Branky: Tomáš Koňařík 2.