Dorost
sd Vidče/Val.Bystřice – sd Kelč „B“/Police 4:1 (3:1 )
Branky : Cáb Ondřej, Novák Lukáš, Kraus Hynek, Němec Jakub.
Sestava: Urban Šimon, Šimša David, Mičkal Jan, Žitník Adam, Pavlíček Vojtěch, Basel Antonín, Mičkal Filip, Mroček Tobiáš, Kraus Hynek, Novák Lukáš, Cáb Ondřej ( 2.pol. Pupík Ondřej, Onderka Adam, Poruba Jaroslav, Vajter Štěpán, Němec Jakub).

Zasloužená výhra o které jsme rozhodli brankami v závěrečné desetiminutovce první půle. Do vedení šli hosté již v 7.min. po střele z trestného kopu. Vyrovnal po samostatné akci Ondra Cáb. Poté po uličce Hynka Krause se přesně trefuje k tyči Lukáš Novák. Po rohovém kopu Vojty Pavlíčka na zadní tyči Hynek Kraus 3:1. V druhé půli hosté snižují, ale gól pro ofsajd neplatí. Závěrečná branka a opět sólová akce, tentokráte Kuba Němec 4:1.
Zítra v úterý 26. dubna 2022 proběhlo meziokresní turnaj okresních výběrů dorostu U-17. Turnaj, který pořádalo OFS Uherské Hradiště se uskuteční v Dolním Němčí. Do 18-ti členného kádru OFS Vsetín se dokázal probojovat i náš Lukáš Novák.

Starší žáci
Lidečko – sd Val.Bystřice/Vidče 1:0 (1:0 )
Sestava: Mičkal Jan, Bajza Benjamín, Pavlíček Vojtěch, Rohleder Martin, Machýček Matyáš, Kubját Jakub, Merta Adam, Mitáš Jaroslav, Pomkla Sebastian, Kraus Tomáš, Vaculín David ( Žitník Daniel, Špak Ondřej, Polášek Kryštof).

První poločas domácí kombinačně lepší, druhá půle za hustého deště vyrovnaná. V závěru domácí nastřelují břevno, na druhé straně David Vaculín ve vyložené šanci přestřeluje bránu Lidečka.

Okresní pohár starší žáci 7+1 FINÁLE čtvrtek 21.4.2022 Juřinka
sd Val.Bystřice/Vidče – Juřinka 0:3
sd Val.Bystřice/Vidče – Lidečko 3:4 Branky: Merta Adam, Vaculín David, Žitník Daniel.
sd Val.Bystřice/Vidče – sd Kateřinice/Hošťálková 1:3 Branky: Žitník Daniel.
Na turnaji nastoupili Ondřej Špak, Matyáš Machýček, Adam Merta, Daniel Žitník, Sebastian Pomkla, David Vaculín, Martin Rohleder, Daniel Petružela, Jaroslav Mitáš, Lukáš Jurka, Kryštof Polášek a brankář Tomáš Kozák.

Mladší žáci
sd Krhová/Juřinka – Vidče odloženo

Ve středu 4. května 2022 proběhne jarní kolo meziokresního turnaje talentované mládeže ve fotbale. Turnaj, který pořádá OFS Uherské Hradiště se uskuteční ve Starém Městě. Je vypsán pro kategorie mladších žáků. V nominaci OFS Vsetín naši hráči kategorie U-13 Tadeáš Mičkal a Vojtěch Špak v kategorii U-12 Nikolas Valčík.

Mladší přípravka
Druhý turnaj ve Valašské Bystřici. Tentokráte čtyři zápasy, ve kterých třikrát výhra Podlesí, Hrachovec a domácí Valašská Bystřice. Jedna prohra o gól s Valašským Meziříčím „A“. Do zápasů nastoupili Pepík Mikulenka, Jirka Divín, Kryštof Mičkal, Štěpán Randus, Eliška Špaková, Matyáš Cáb, Samuel Ryboň, Renda Barabáš a Mikuláš Duda. Příští týden v neděli 1. května domácí turnaj na Sahaře.

Vladislav Basel

Liptál

Mladší přípravka pořádala doma turnaj, který vyhrála, když postupně porazila Ratiboř 4:1, Kateřinice 4:0 a Hošťálkovou 1:0.

Starší přípravka prohrála v Choryni 12:2. Obě branky dal Štěpán Šebesta.

Mladší žáci prohráli s Valašskou Polankou 2:6. Branky: Kryštof Mičkal, Eliška Šebestová.

VKK

Starší přípravka porazila Halenkov 9:5. Branky: Jan Pasttucha 3, Jaroslav Pastucha, Tomáš Zápeca, Eliška Malíková, Štěpán Koňařík, Michal Orság 2.

Starší žáci prohráli s SD Jablůnka/Jarcová 4:2. Branky: Jiří Gášek 2.

Mladší žáci prohráli s SD Jablůnka/Jarcová 9:7. Branky: Matěj Škorňák 4, Martin Králík 2, Kryštof Koňařík.

Dorostenci porazili SD Hrachovec/Podlesí 3:2. Branky: Jiří Gášek 2, Adam Ráček.