Jak se vedlo mládežnickým týmům partnerských klubů valašského fotbalu v uplynulém týdnu?

Výsledky mládežnických kategorií TJ VIDČE
Dorost
sd Vidče/Val.Bystřice – Halenkov 5:1 (3:1)

Branky: Cáb Ondřej 2x, Novák Lukáš, Dobeš Filip, Mroček Tobiáš.
Sestava: Urban Šimon, Machýček Adam, Pavlíček Vojtěch, Žitník Adam, Šimša David, Pupík Ondřej, Svak Filip, Mroček Tobiáš, Basel Antonín, Novák Lukáš, Cáb Ondřej ( stř. Dobeš Filip, Onderka Adam, Poruba Jaroslav, Vajter Štěpán).
Třetí výhra v řadě a nutno dodat, naprosto zasloužená. Kvalitní zimní příprava s výbornou tréninkovou docházkou se projevuje na hře a na fyzické připravenosti hráčů. Dorost na jaře zatím šlape jako hodinky. Opět jsme inkasovali jako první, tentokráte již v první minutě a jak jinak než z trestného kopu. Ještě do poločasu otáčíme skóre, kdy nejprve Lukáš Novák srovnává na 1:1 a následně se dvakrát prosazuje Ondra Cáb 3:1. I v druhé půli na hřišti dominujeme a vytváříme si více brankových příležitostí. Na 4:1 upravuje z pozice obránce náběhem před bránu a následným pohotovým zakončením Filip Dobeš a závěrečnou naši branku střílí pohotovou dorážkou Tobiáš Mroček 5:1. Dnes výborný výkon obrany v čele s nejlepším hráčem zápasu Vojtou Pavlíčkem.

Mladší žáci
Horní Bečva – Vidče 0:3 (0:2)

Branky : Mičkal Tadeáš, Mandula Ondřej, Valčík Nikolas.
Sestava : Petružela Adam, Špaková Anežka, Valčík Nikolas, Maléř Patrik, Vaculín Teodor, Nerád Adrian, Vaculín Michal, Mandula Ondřej, Mičkal Tadeáš.
V sobotu v ne příliš fotbalovém počasí jsme sehráli utkání na Horní Bečvě. Terén byl vskutku těžký a náročný. Nastoupili jsme bez dvou velkých opor naší obrany a musím říci, že jsme se s tím poprali vskutku na jedničku a po obětavém výkonu celého týmu jsme zaslouženě zvítězili. Děkuji všem za účast a převedeny výkon. Trenér Vladimír Nerád.

Rožnov „B“ – Vidče 3:3 (1:2)
Branky : Mičkal Tadeáš, Valčík Nikolas, Vaculín Michal.
Sestava: Petružela Adam, Randýsek Václav, Špak Vojtěch, Špaková Anežka, Pastor Marek, Křenek Robert, Randýsek Matěj, Valčík Nikolas, Maléř Patrik, Vaculín Teodor, Nerád Adrian, Vaculín Michal, Mandula Ondřej, Mičkal Tadeáš.
V pondělí jsme zavítali na hřiště sousedního Rožnova. Tentokráte již v plné sestavě a s cílem získat body. V prvním poločase po zodpovědně výkonu v obraně, kdy jsme soupeře nepouštěli do šancí a naopak jsme se dostávali do šancí my, jsme dokázali po krásných akcích vsítit dvě branky. Bohužel ve druhé minutě nastavení první půle jsme inkasovali z trestného kopu branku na 1:2. Ve druhé půli se soupeři dařilo eliminovat naše útočné snahy a začal se více dostávat do brankových příležitostí, ale náš gólman skvělými zákroky držel naděje na vítězství. Podařilo se nám vsítit jednu branku, ale soupeři bohužel dvě. Všichni naši hráči bojovali a přesto, že jsme se v závěru nadechovali k náporu, již jsme vývoj zápasu nezvrátili a rozešli se smírně remízou 3:3. Přestože se zdá, že tento výsledek je pro nás po průběhu utkání nepříznivým a někteří hráči jej nesli s nelibostí, dovolím si říci, že remíza s tak silným soupeřem jakým bezesporu Rožnov je, můžeme považovat za úspěch. Jen tak dále! Závěrem bych chtěl poděkovat fanouškům za podporu a povzbuzování, děkujeme bylo Vás slyšet. Trenér Vladimír Nerád

Mladší přípravka
V pořadí čtvrtý turnaj se konal v neděli na Prostřední Bečvě. Tentokráte pouze tři zápasy, zato větší porce minut pro hráče 2x15.min. Po úvodní výhře s Horní Bečvou, následovala výhra s Hrachovcem a v závěrečném utkání rovněž výhra s domácí Prostřední Bečvou. Do zápasů nastoupili Pepík Mikulenka, Mikuláš Duda, Kryštof Mičkal, Matyáš Cáb, Samuel Ryboň, Jirka Divín, Petr Ryboň, Štěpán Randus, Matyáš Hromada a Honza Mikuda. Příští týden v neděli 15. května druhý a zároveň poslední domácí turnaj na Sahaře. Los nám přisoudil za soupeře týmy, s nimiž se pravidelně utkáváme od těch nejmenších až po muže v 1.A třídě Vigantice, Podlesí a Kelč.

Vladislav Basel

Liptál

Naše mladší přípravka zúčastnila turnaje, kde jí byly soupeřem týmy ze Vsetína, Hošťálkové, Hovězí a Ústí. Z turnaje si odvážíme krásný výsledek za 3 výhry a 1 remízu.

Srtarší přípravka porazila Kelč 14:12. Branky: Martin Ondrašík 2, Veronika Hrádková 7, Šimon Podrazil 4, Daniel Michálek.

Mladší žáci porazili Francovu Lhotu 7:4. Branky: Matěj Hruška 3, Kryštof Michal 2, Ondřej Daňa, Richard Kocyan.

Za anglického počasí se konal turnaj MiniMoravy v Liptále. Dnes nám ukázali své fotbalové dovednosti například kluci ze Slovácka, Vítkovic, Vsetína.

Krhová

SD mladších žáků Krhová/Juřinka má odloženo utkání s Viganticemi na 19. května.

VKK

Starší přípravka porazila Bratřejov 14:10. Branky: Michal Orság 3, František Marek, Jan Pastucha 3, Tomáš Zápeca 2, Jaroslav Pastucha 5.

Mladší žáci prohráli s Louky 3:6. Branky: Marek Jágerský, Eliška Malíková a Martin Králík.

Starší žáci porazili Louky 3:0. Branky: Jiří Gášek 2, Marek Holčák.

Dorostenci měli volný los po odhlášení Nedašova ze soutěže.