Přátelský zápas našich starších žáků U15
TJ Valašské Meziříčí U15 - MŠK Kysúcké Nové Mesto 5:0
Branky: 2x Jenda Orel, David Šulák, Marek Dohnálek, Tomáš Motošický.

Hodnocení hlavního trenéra Filipa Pikala:
Proti kvalitnímu soupeři ze Slovenska jsme jasně dominovali. Kluci rychle napadali rozehrávku soupeře a tomu to dělalo značné problémy. V zadu jsme hráli zodpovědně a s pomocí vysoké hry brankáře, nedávali soupeři šance k nějakému většímu zakončení.
Kluky dneska musím pochválit, jak to s jedním hráčem na střídání neskutečně odmakali. Takřka po celých 80 minut na nich nebyla znát známka únavy. Jde vidět, že lednová kondiční příprava přináší výsledky. V únoru zapracujeme více na herních a taktických dovednostech a doufám, že v dalších zápasech navážeme na naší zatím výbornou formu.

Přípravný zápas VM U19
VM U19 – Prostřední Bečva muži 4:5 (2:3)
Branky: 25. Vozák, 40. Juřík, 57. Veselý, 77. Jurajda.
Sestava: Svak – Petřek (25. Jašíček)(75. Zahradník), Nohavica, Pastrnek (70. Vozák), Plandor – Zeman (46. Jurajda), Juřík – Zahradník (46. Marek), Veselý, Hruška – Vozák (46.Koňařík R.).

Měření sil s mužským fotbalem pro nás na začátku vypadalo tragicky. Do dvacáté minuty jsme prohrávali 0:3 a obdržené branky byly výsledkem chaosu a nedorozumění v našich zadních řadách. Samozřejmě také důrazem, tlakem a kvalitou soupeře. V některých situacích před naší šestnáctkou to bylo jen jednom slovu mezi spoluhráči nebo o zajištění do hloubky při dlouhých míčích a mohlo být z velké části vyřešeno. Následně jsme se přeci jen zvedli a do poločasu zlepšenou hrou snížili góly Vozáka po přihrávce Veselého a Juříka, kterému asistoval Vozák.
Ve druhém jsme se snažili skóre otočit a to se nám podařilo. Nejprve vyrovnal v 57. minutě Veselý po průnikovce Marka a do vedení nás dostal po přihrávce Juříka svou první brankou Jurajda. Náskok jednoho gólu jsme nezvýšili ani neudrželi a nechali v závěru hosty dvěma brankami zase otočit zápas.
V úvodu jsme se prali s důrazem zkušených hostí a také na některé naše hráče možná dolehla tíha základní sestavy. Po třetí obdržené brance jsme se ale zvedli a do konce zápasu se opět začaly objevovat věci, které po týmu chceme. Kvalitně se do hry zapojili i dva hráči U17 Koňařík R. a Marek. Mužský fotbal má určité náležitosti, se kterými se musíme naučit ještě lépe poprat, což je v silách a schopnostech hráčů.