Podívejme se na poslední přípravná utkání meziříčského dorostu.

Přípravný zápas VM U19
VM U19 – Hlučín U19 0:5 (0:3)

Branky: inkas 23., 26., 44., 69., 87.
Sestava: Sovák – Zahradník (60. Jašíček), Vaigl (53. Pastrnek), Nohavica, Plandor (46. Hruška) – Bílý (46. Zeman), Pastrnek (46. Juřík) – Veselý, Kurinec (46. Vrána), Vozák (75. Zahradník) – Šimurda (46. Barbořák)
Poslední příprava pro nás nevyzněla dobře. V prvním poločase jsme působili ospalým a vláčným dojmem a chyběl tam drajv z minulého týdne. Hlučín byl úderný a za naši pasivitu a nepozornost nás trestal. Po druhé obdržené brance jsme trochu zapnuli, dostali se do hry a vytvořili si gólovku, která ani nadvakrát nebyla využita. Hosté nás před poločasem ještě jednou potrestali střelou z dálky.
Po přestávce a vydatném prostřídání se naše hra přece jen oživila, byli jsme dravější, kvalitnější s míčem a vytvořili si tři vyložené šance po rychlých útocích. Na našem kontě i poté zůstala nula a Hlučín dvěma brankami upravil skóre na hrozivých 0:5.
Z tohoto zápasu si do mistrovské soutěže můžeme vzít jen ponaučení, nic jiného. Věřím, že za týden nás čeká s podobně kvalitním týmem z naší strany úplně jiný fotbal.