Branky Valmezu
: 10. a 28. Šimurda, 49. Koňařík, 51. a 57. Vozák, 63. Juřík.
Sestava: Kvapil – Vrána, Hanáček, Kundrát, Hruška – Horák – Zahradník, Zeman, Koňařík – Vozák (K), Šimurda
Střídali: 46. Juřík (Zahradník), Jašíček (Vrána), 57. Furmánek (Šimurda), 62. Kurinec (Zeman), Bílý (Horák), 71. Menšík (Koňařík), 75. Pítr (Vozák).

Středeční vložené kolo k nám poslalo soupeře z Karviné. „Áčko“ dorostu působí v celostátní dorostenecké lize, takže k zápasu jsme přistoupili s respektem a očekávali možný příjezd některých ligových hráčů. Podle zápisu se tak pravděpodobně nestalo a Karviná spíše využívá této soutěže k přechodu hráčů z žákovské kategorie, kde hrají celostátní žákovskou ligu.

V prvním poločase byla hra spíše vyrovnaná a my hrozili z brejků a rychlých přechodů na soupeřovu polovinu. Z brejků také padly oba góly Kuby Šimurdy v prvním poločase. K prvnímu z nich Kubu vybídl Tomáš Zeman, k druhému pak Bořek Koňařík po rohovém kopu Karviné. Škoda že už v prvním poločase neproměnil alespoň jednu ze dvou gólovek Vena Vozák. Obě situace tváří v tvář gólmanovi hostí nevyhodnotil správně. V závěru poločasu si velkou dávku štěstí vybral i brankář Ondra Kvapil a se štěstím po zmatcích v naší obraně jsme neinkasovali.

Druhý poločas v náš prospěch začal Bořek, který stál na konci akce, kterou začal uzdravený kapitán Adam Juřík. Posunul míč na Kubu Šimurdu a ten narazil Bořkovi. Zajímavý byl i čtvrtý gól, který padl z našeho rohového kopu. Po závaru míč směřoval do branky a lajnový rozhodl, že byl celým objemem za čarou. Připsán byl Vaškovi Vozákovi. Ten dal i další gól, který na lajně vypracoval Adam Juřík. Adam sám vstřelil další gól. Martin Kundrát na něj posunul míč a Adam brankáři hostí nasadil dlouhou kliku. Sedmý a poslední gól domácích vstřelil Tomáš Kurinec. Vyslal krásnou a tvrdou střelu zpoza šestnáctky hostí. Jedinou kaňkou na našem výkonu byl gól Karviné osm minut před koncem, který ukončil naši 262 minut dlouhou neprůstřelnost. Hráč Karviné to vzal „na sebe“ a prošel přes tři naše hráče. Trestuhodně vypustili souboj po prohraném souboji, a to budeme muset detailně probrat, aby se podobná situace neopakovala.
Po třech zápasech vedeme tabulku se skóre 37:1. Start se nám tedy povedl na výbornou. V zápasech se však stále objevují dost laciné chyby a ty si musíme pohlídat. Čekají nás silní soupeři a boj o špici tabulky teprve přijde.