Mládež

04.02.2018

Jedenáct statečných v Hranicích přípravu zvládlo na výbornou

SK Hranice U17 – TJVM U17 0:2 (0:1) Branky: Válek, Vrabec Sestava: Hegar – Kořistka, Handl, Žemla, Kandra – Melichařík, Vrba – Válek, Pobořil, Lokša – Vrabec. Bez střídání!

SK Hranice U17 – TJVM U17 0:2 (0:1)
Branky: Válek, Vrabec
Sestava: Hegar – Kořistka, Handl, Žemla, Kandra – Melichařík, Vrba – Válek, Pobořil, Lokša – Vrabec.
Bez střídání!Třetím přípravným utkáním bylo měření sil na půdě Hranic. Mladší dorost se potýká s absencí obránců kvůli řadě zranění a taky přestupu talentovaného Martina Vaška do Opavy. To mělo za následek velkou porážku minulý týden ve Vítkovicích a i nyní bylo třeba hlavně na postech stoperů najít nové kvalitní typové hráče. I přesto, že ValMez dorazil do Hranic pouze v jedenácti a stál před úkolem odehrát celé utkání bez střídání, se tento problém podařilo vyřešit.
Začátek utkání a jeho úvodní minuty patřily jednoznačně domácím a ValMez měl v mnoha situacích štěstí, že neinkasoval úvodní branku. To se však postupem času změnilo a oba stopeři Handl a Žemla získávali jistotu ve vzájemné spolupráci.
První branku dali hosté po akci Lokši na jejímž konci stál Válek. Tu druhou přidal v druhém poločase po akci na jeden dotek Vrabec. Tím největším úspěchem pro hosty však bylo, že i v počtu, který nedovoloval střídání, dokázali domácí tým fyzicky přehrát. Hranice posledních deset minut totálně fyzicky odpadli a hráči Valašského Meziříčí se radují z výhry, která znamená zúročení kondiční přípravy v měsíci lednu.