12.09.2016

Jasná výhra dorostenců Juřinky

TJ JUŘINKA - sd TJ VIDČE / SOKOL VALAŠSKÁ BYSTŘICE 4 : 0 ( 3 : 0 ) Branky TJ Juřinka: 2x Kuchařík Šimon , Koleček Jiří a Plesník Martin.

TJ JUŘINKA - sd TJ VIDČE / SOKOL VALAŠSKÁ BYSTŘICE 4 : 0 ( 3 : 0 )

Branky TJ Juřinka: 2x Kuchařík Šimon , Koleček Jiří a Plesník Martin.

Sestava TJ Juřinka: Cacek Václav - Hrbáč Jiří , Koleček Patrik , Brňovják Roman , Blaťák Miroslav , Pernický Šimon , Petrů Jan , Koleček Jiří , Vinklárek Lukáš , Plesník Martin , Kuchařík Šimon - Sedlák Denis , Podešva Martin , Ryšánek Jakub , Dresler Denis a Pernický Tomáš.

​​ První domácí mistrovské utkání okresního přeboru Vsetín dorost TJ Juřinka proti sdruženému družstvu Vidče a Valašské Bystřice zvládlo na výbornou , kdy po velkém tlaku se v 15. minutě​ prosadila posila mužstva Šimon Kuchařík. Tlak domácích neustával celý první poločas i přes několik neproměněných šancích přidala Juřinka ve 30. minutě Jiřím Kolečkem a 32. minutě opět Šimonech Kuchaříkem další dva góly , které potvrdily , kdo je na hřišti pánem. Ve druhém poločase se hra vyrovnala i přesto domácí s přehledem udržovali tříbrankový rozdíl a 51. minutě Martin Plesník pečetil výhru Juřinky.

"Dnes jsme nastoupili v plné sestavě a hráli pohledný fotbal a podali velmi kompaktní výkon na všech postech. Oproti předchozímu zápasu na Dolní Bečvě jsme se prosadili , jak v osobních soubojích , tak i střelecky co jsme potřebovali. Soupeře jsme skoro k ničemu nepustili a s výkonem všech hráčů jsem byl velmi spokojen,"  řekl trenér Juřinky Cacek Stanislav.