Mládež

15.08.2016

Jaroslav Goláň komentuje utkání Valašského Meziříčí U19

U-19 Val. Mez. - Šumperk 2:3 Valaši přivítali na domácí půdě velice silný celek ze Šumperka. Od začátku utkání bylo vidět, že na sebe narazily přední týmy minulé sezóny a zápas sliboval kvalitní kopanou.

U-19 Val. Mez. - Šumperk 2:3
Valaši přivítali na domácí půdě velice silný celek ze Šumperka.
Od začátku utkání bylo vidět, že na sebe narazily přední týmy minulé sezóny a zápas sliboval kvalitní kopanou.
První branku vsítil domácí Odstrčil ve 28. minutě, kdy sám z vlastní poloviny vyvezl míč a zakončil brankou 1:0.
Závěr první půle ale patřil hostům, kdy v 37. minutě z rohu hlavou srovnávají na 1:1 a 39. minutě ukončují poločas stavem 1:2. Ve druhém poločase jsou domácí lepším týmem hrozí hlavně z kopaček Gajdůška, Hrabovského, Odstrčila, ale jak už to ve fotbale chodí hosté pěknou střelou z 25 metrů zvyšují na 1:3.
Od domácích bylo sympatické, že to nezabalili, otevřeli hru a dál dobývali hostující branku. Odměnou je jim branka Hrabovského v 80. minutě Posledních deset minut zavřeli domácí hosty na jejich polovinu, ale i přes tři vyložené šance se jim už vyrovnat nepodařilo.
"Myslím si , že se dnes hrál velice kvalitní fotbal z obou dvou stran a zápasu by slušela spíše remíza.
Kluky jsem musel pochválit za odbojovaný zápas, kdy jsme se za stavu 1:2 snažili zápas otočit, ale přitom jsme inkasovali. Bylo to fyzicky velmi náročné, v tomto dusném počasí a na tak velkém hřišti, když jsem viděl po zápase jak oba týmy padly na trávník, tak bych klukům ten bodík přál," řekl k utkání trenér Jaroslav Goláň.
Branky: Odstrčil, Hrabovský.
Sestava: Černý, Sovák, Fiurášek, Vlček, Geryk, Gajdůšek, Solanský, Švidrnoch, Odstrčil, Gajdoš, Pobořil, Jašiček, Marek, Hrabovský, Kadla.