Mládež

23.11.2022

Jaký byl týden v mládeži Valašského Meziříčí 16. listopadu - 23. listopadu

Podívejme se na uplynulé dění v mládeži Valašského Meziříčí.

Nači hráči Vojtěch Hruška, Michal Frydrych, Matyáš Procházka a Šimon Perutka opět reprezentovali klub  na mezikrajských zápasech žáků v Chrudimi.
Naši hráči Vojta Hruška, Michal Frydrych, Matyáš Procházka a Šimon Perutka byli nominováni do tymu U13 a U14 Zlínského kraje pro zápas proti Pardubickému kraji v Chrudimi. Klukům gratulujeme a přejeme další nominace v budoucnu! 

Ondřej Koňařík

 

Vzdělávání našich trenérů je pro nás prioritou! 
Tento víkend jsme opět posílili naše trenérské řady o dva trenéry, kteří absolvovali úspěšně základní trenérskou licenci FAČR C pořádanou v Liptále. Ota Dunkl a Roman Štěrba mají toto školení za sebou a mohou kvalitněji rozvíjet hráče v týmech U07 a U08. Věříme, že budou nejen oni v dalším vzdělávání nadále pokračovat.

Ondřej Koňařík 

 

Mistrovský zápas VM U 19 
VM U 19 - Kroměříž U 18 4:0 (2:0)
Branky: 14. a 81. Vozák, 20. Sušeň, 68. Zeman.

Sestava: Svak – Sušeň, Vaigl, Nohavica, Plandor (82. Barbořák) – Bílý, Pastrnek (77. Hruška) -  Veselý (67. Zahradník), Kurinec, Vozák (82. Šimurda) – Juřík (67. Zeman).
 V posledním podzimním zápase jsme nepřipustili žádné překvapení a vyjma dvou cca pětiminutových úseků, ve kterých jsme si vybrali oddech, jsme ho měli pod kontrolou. Vedení jsme se ujali po úniku a technické střele Vozáka na zadní tyč. Do útoku ho vyslala přesná přihrávka Kurince. Druhou přidal po šesti minutách krásnou střelou zpoza vápna Sušeň. Dvakrát skórovat mohl i Juřík, ale buď ho vychytal brankář nebo zvonila konstrukce. Neujalo se ani několik rohů a přímých kopů, které byly výsledkem naší převahy.
 Ve druhém poločase jsme chtěli zápas definitivně rozhodnout, ale třetí branka padla až po střídání v 68. minutě. Noví hráči se o ni postarali ihned po nástupu. Přihrával Zahradník a míč do sítě usměrnil Zeman. Účet zápasu završil svou druhou brankou Vozák, tentokrát tvrdou střelou ze strany do vzdálenější šibenice.
 Splnili jsme povinnost a uzavřeli podzim nejen kvalitním výsledkem, ale v podstatné části zápasu i pěknou kombinační hrou. V tabulce nám patří čtvrté místo s pětibodovou ztrátou na první.

Jan Pítr

 

U 17

Valašské Meziříčí - Kroměříž 2:2

Branky: Ondřej Marek 2.