19.09.2016

Dorost Juřinky čepoval v Hrachovci desítku

SK HRACHOVEC - TJ JUŘINKA 3:10 (2:3) Branky TJ Juřinka: 4x Podešva Martin, 4x Petrů Jan, Plesník Martin a Dresler Denis. Sestava TJ Juřinka: Cacek Václav - Hrbáč Jiří, Brňovják Roman, Sedlák Denis, Blaťák Miroslav, Podešva Martin, Plesník Martin, Koleček Patrik, Ryšánek Jakub, Pernický Šimon, Petrů Jan - Dresler Denis a Nejedlý Lukáš.

SK HRACHOVEC - TJ JUŘINKA 3:10 (2:3)

Branky TJ Juřinka: 4x Podešva Martin, 4x Petrů Jan, Plesník Martin a Dresler Denis.

Sestava TJ Juřinka: Cacek Václav - Hrbáč Jiří, Brňovják Roman, Sedlák Denis, Blaťák Miroslav, Podešva Martin, Plesník Martin, Koleček Patrik, Ryšánek Jakub, Pernický Šimon, Petrů Jan - Dresler Denis a Nejedlý Lukáš.

Dorost Juřinky zajížděl na derby do Hrachovce , který nastoupil s menším počtem hráčů i přesto se nevzdával slušného výsledku, ale vzdoroval pouze první poločas. Juřinka přesto měla celé utkání pod kontrolou a ujala se vedení, když se v 9. , 11. a 21. blýskl hattrickem Martin Podešva. Domácí přesto dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhém poločase nastoupila hostující Juřinka v jiném rozestavení a rozstřílela se a nasázela celkem sedm branek, kdy se po nádherných akcích postupně trefili 4x Jan Petrů a po jedné brance přidali Martin Plesník, Martin Podešva a Denis Dresler. Utkání nakonec skončilo zaslouženou výhrou Juřinky poměrem 3:10, které se dostalo na druhou příčku tabulky okresního přeboru dorostu Vsetín.

"Přestože jsme jeli do Hrachovce bez několika hráčů, tak nám domácí ulehčili boj o body tím, že se nesešli i přesto bylo utkání vyhecované a jsem spokojen, že hráči dodrželi co jsme si domluvili a zvládli utkání psychicky. Taky jsme ve druhém poločase vyzkoušeli jiné rozestavení, které bylo velmi účinné i když nás zase trápila koncovka. Musím pochválit celé mužstvo za kompaktní výkon a přístup k utkání," řekl po zápase trenér Juřinky Stanislav Cacek.