Krajský přebor

28.10.2017

Zeptejte se Dana Fojtáška, jak se dávají góly v malém azylu

Juřinka – VKK 4:0 (3:0) Náhradní hřiště umělky ve Valmezu sedělo výrazně lépe domácím, kteří hlavně v prvním poločase zcela jasně ovládli zápas, jehož hvězdou byl autor hattricku Dan Fojtášek.

Juřinka – VKK 4:0 (3:0)
Náhradní hřiště umělky ve Valmezu sedělo výrazně lépe domácím, kteří hlavně v prvním poločase zcela jasně ovládli zápas, jehož hvězdou byl autor hattricku Dan Fojtášek. „Zápas to pro nás nebyl jednoduchý, protože soupeř má divizní zkušenosti a má velmi citlivě poskládaný tým na všech jeho postech. My jsme však dnes šli do duelu povzbuzeni výhrou v Boršicích, kluci se opět semkli k perfektnímu výkonu. Děkujeme také Valašskému Meziříčí za azyl na umělce, na kterou jsme si zvykli lépe než soupeř, i když ani nám do stylu nesedí. V prvním poločase jsme těžili z vysokého napadání a presinku, po kterém jsme měli dost šancí, dávali branky a soupeře dostali pod tlak velmi častou střelbou. Pomohl nám návrat bratrů Fojtášků, byť nám chyběli nově Novák s Petrů. Na netradičním postu zahrál dobře Goláň a mohl se také střelecky prosadit. I když jsme chvílemi ve druhém poločase nechali soupeře hrát, ten z toho nic nevytěžil a my máme zasloužené tři body,“ řekl k utkání trenér Juřinky Pavel Vaigl.
„V prvním poločase jsme dostali obrovskou facku z fotbalu na malém umělém hracím povrchu. Dopředu jsme si nic nevypracovali. Jedinou šanci ve druhém poločase byl z naší strany trestný kop Škrobáka, který z horního růžku vytěsnil domácí brankář. Zaslouženě jsme prohráli, hlavně v prvním poločase jsme neměli na soupeře nárok,“ řekl vedoucí mužstva VKK Jaroslav Valián.
Branky: 4., 28. a 36. Dan Fojtášek, 86. Chocholatý.
Juřinka: Holáň – Šnajdr, David, Solánský, Goláň (76. Chocholatý) – Lušovjan, Blažek, Škařupa, Robin Fojtášek – Dan Fojtášek, Vavřík. Trenér Pavel Vaigl.
VKK: Bil – Maliňák (84. Mynarčík), Mikula, Zeť, Ondřejka – Heger, Jakub Podešva, Michael Podešva, Šimšálek (46. Langer) – Škrobák, Pavelka. Trenér Petr Ondřejka, asistent trenéra Ivo Davídek.
DSCN5620 DSCN5621 DSCN5624 DSCN5628 DSCN5631 DSCN5635 DSCN5645 DSCN5646 DSCN5647 DSCN5650 DSCN5651 DSCN5664 DSCN5695 DSCN5699 DSCN5701 DSCN5706 DSCN5713 DSCN5715 jurinka VKK