Krajský přebor

16.09.2017

Výjezd Juřinky do Morkovic neměl jedinou vadu na kráse

Morkovice – Juřinka 0:3 (0:0) Juřinka ve vynikajícím zápase v Morkovicích brala všechny body, když se třikrát trefila ve druhém poločase.

Morkovice – Juřinka 0:3 (0:0)
Juřinka ve vynikajícím zápase v Morkovicích brala všechny body, když se třikrát trefila ve druhém poločase. „Dnes mě náš fotbal bavil. Hráli jsme proti nejlepšímu soupeři, na který jsme doposud pod mým působením na Juřince narazili. Měli kvalitu ve všech řadách. V prvním poločase se hrál oboustranně otevřený fotbal, i když branka nepadla. Po přestávce jsme hráli více takticky a v bloku. Tím jsme narušili dobrou kombinační hru domácích. Poté jsme se z protiútoků třikrát prosadili. Zúročili jsme tak týdenní kvalitní přípravu, kdy se na tréninku u hráčů střídaly kladné i záporné emoce. Kluci zápas zvládli na výbornou a základní sestava byla propojena s lavičkou, kdy se dostalo na hřiště všech pět náhradníků. Po utkání jsme se rozloučili s Radkem Paťavou, který odjíždí do Anglie, ale ani tam bez fotbalu nezůstane,“ řekl k zápasu spokojený trenér Juřinky Pavel Vaigl.
Branky: 51. Šnajdr, 58. Škařupa, 65. Vavřík.
Juřinka: Jakubík – Paťava (58. Novák), David, Solanský, Šnajdr – Vadel, Blažek (76. Goláň), Škařupa (89. Petrů), Robin Fojtášek – Dan Fojtášek (83. Lušovjan), Vavřík (85. Chocholatý). Trenér Pavel Vaigl.