Krajský přebor

29.08.2015

Vigantice doma opět zodpovědně se střelcem Palečkem

Fotbalisté Vigantic opět doma nepustili soupeře do brankových příležitostí a daleko lépe se vyrovnaly se suchým drnovitým trenérem, než jejich soupeř od Zlína. Dvě branky dal Zbyněk Paleček a ukazuje, že bude pro ně vítanou střeleckou posilou.

Vigantice - Baťov 3:0 (2:0)

Branky: Zbyněk Paleček 2, David Mydlo.

Vigantice: Slovák - Kožušník, Kučera, Paprskář, Musiol - Lemchi, Mydlo, Bolcek, Štreit - Paleček, Pablo. (Střídali: Vičan, Kulišťák, Křiva, Pikal, Baron).

Do první branky byla hra rozháraná. Hrbolatý drnovitý terén udělal své. Ve 22. minutě si druhým dotykem nachystal míč Paleček a z hranice velkého vápna otevřel přesnou střelou skóre. Ve 40. minutě zahráli velmi dobře domácí standardní situaci a důrazný Mydlo doklepl míč z brankové čáry do sítě. Ve 47. minutě skóroval podruhé a celkově potřetí v zápase Paleček. Sice po brejku pokazil první dotek, ale poté zacílil přesně s přispěním hostujících hráčů a tyče jejich branky.

"Opět jsem spokojen s tím, že jsme i ve druhém domácím zápase nepustili soupeře do vážnějších šancí. Na nerovném hřišti jsme občas i přes rozháranou hru na obou stranách dokázali vykouzlit pěknou fotbalovou akci. Udrželi jsme nulu vzadu a od stavu 3:0 jsme dokázali zápas dobře kontrolovat až do konce, což je opět malý posun směrem dopředu," hodnotil tři body Vigantic jejich trenér Radomír Dian.