Krajský přebor

25.03.2017

Vigantice dojely na jalovou koncovku

Vigantice – Chropyně 0:1 (0:1) Domácím ještě chyběla největší zimní posila. Marek Macíček I si přenesl z Valašského Meziříčí disciplinární trest a možná jeho střelecké schopnosti Modré hvězdě výrazně chyběly. Vigantice hned na úvod jara prohrály důležitý zápas týmů ze spodní části tabulky.

Vigantice – Chropyně 0:1 (0:1)
Domácím ještě chyběla největší zimní posila. Marek Macíček I si přenesl z Valašského Meziříčí disciplinární trest a možná jeho střelecké schopnosti Modré hvězdě výrazně chyběly. Vigantice hned na úvod jara prohrály důležitý zápas týmů ze spodní části tabulky. „Začali jsme zápas aktivně a do 30. minuty jsme byli více na míči. V 10. minutě měl obrovskou šanci po centru Kulišťáka Kalod, ale jeho hlavičku zblízka hostující brankář chytil. Od 30. minuty se soupeř osměloval a dal nám nakonec gól do šatny, kdy Kulišťák nešťastně upadl na míči, vznikal trma vrma a nakonec z toho byla přesná střela z hranice pokutového území. Ve druhém poločase jsme se snažili dostávat do koncovky, ale ta je v našem podání jalová. Byli jsme málo důrazní, netlačili se před branku. Vyrovnat mohl Martin Vičan, ale hostující brankář jeho střelu lapil. Jinak jsme šance neměli. Zápas prostě vyhrál tým, který tu branku dal. A my jsme to nebyli,“ řekl k utkání trenér Vigantic Pavel Šturala.
Branky: 45. Pospíšil.
Vigantice: Jiří Slovák – Kulišťák, Mydlo (69. Martin Vičan), Ondřej, Kalod – Vokoun (77. Kožušník), Štreit, Vojtěch Vičan, Marek Macíček II, Václavík – Křiva. Trenér Pavel Šturala.