Krajský přebor

14.08.2016

Tak se bojuje za dres Modré hvězdy Vigantice!

Vigantice - Fryšták 2:1 (0:1) I když domácí v prvním poločase nedali spoustu šancí, nakonec bojovností a kvalitou těžký zápas po přestávce otočili a je to Fryšták, kdo je i po druhém kole bez bodového zisku. Oba celky dohrávaly zápas bez vyloučeného hráče.

Vigantice - Fryšták 2:1 (0:1)
I když domácí v prvním poločase nedali spoustu šancí, nakonec bojovností a kvalitou těžký zápas po přestávce otočili a je to Fryšták, kdo je i po druhém kole bez bodového zisku. Oba celky dohrávaly zápas bez vyloučeného hráče. "Začali jsme zápas velice dobře. Byli jsme do 25. minuty velmi aktivní a zahodili jsme pět tutových šancí. Kalod střílel vedle šibenice, Paleček šel dvakrát sám na branku, Křiva měl dvě dobré možnosti. Oni nás potom zatlačili na levé straně a Jirka Slovák musel předvést skvělý zákrok proti hlavičce hostujícího kanonýra Křenka, pomohlo mu i břevno. Nakonec jsme dobrý poločas prohráli po brance z dorážky. Řekli jsme si o přestávce, že to stále kvalitním výkonem musíme ve druhém poločase zlomit. Byli jsme silní na míči, měli dobré náběhy, pomohlo nám dvojí střídání. A dali jsme konečně branky. Štreit našel Palečka a ten s pomocí tyče se konečně trefil. Pak trefil po akci Štreita s Vičanem střídající Kulišťák břevno. Nádhernou druhou branku dal do šibenice Kalod po krásném centru Barabáše. Hosté šli za strčení v přerušené hře do deseti a nám to pomohlo zbytek zápasu kontrolovat, i když jsme přišli o vyloučeného Frydrycha, který hasil brejk po chybě Paprskáře. Dnešní výkon se mi líbil a jsem s hrou týmu velmi spokojený," okomentoval vítězný zápas pro Vigantice jejich trenér Pavel Šturala.
Branky: 66. Paleček, 70. Kalod - 32. Ondřej Kučera.
Vigantice: Jiří Slovák - Ondřej, Frydrych, Zdeněk Vokáč (59. Barabáš), David Kučera (59. Kulišťák) - Vojtěch Vičan, Štreit, Kalod, Vokoun - Paleček (90. Baron), Kalod (79. Paprskář). Trenér Pavel Šturala.