Krajský přebor

24.09.2016

Rožnovu málem dvě branky na výhru nestačily

Rožnov - Fryšták 2:1 (2:0) Rožnov v důležitém zápase týmů z konce tabulky přetlačil Fryšták.

Rožnov - Fryšták 2:1 (2:0)
Rožnov v důležitém zápase týmů z konce tabulky přetlačil Fryšták. Domácí šli do vedení hned ve 3. minutě, kdy se po rohu prosadil hlavou Lukáš Maléř. V 18. minutě se mohl z podobní střelecké pozice prosadit Rezdar, ale ten se na podzim střelecky trápí. To ukázal v 37. minutě, kdy po kombinační akci Šimka s Bolckem opět neslavil vstřelenou branku. Ve druhé minutě nastavení prvního poločasu unikl hostující obraně rychlík Filip Zetocha a přesným lobem poslal Rožnov do dvoubrankového vedení. Fryšták byl nebezpečnější ve druhém poločase. V 57. minutě hasil na brankové čáře již za překonaným Barabášem celou situaci Lukáš Maléř. Hosté se dočkali branky po přesně střele Hřebačky v 80. minutě, ale Rožnov tři body uhájil. "Vydřeli jsme výhru. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a mělo kvalitu. Rozhodně to nevypadalo, že hrají dva týmy z konce tabulky. Jsme rádi za zasloužené vítězství, i když jsme mohli dát více branek," dodal vedoucí mužstva Rožnova Jakub Strkač.
Branky: 3. Lukáš Maléř, 45.+2. Filip Zetocha - 80. Hřebačka.
Rožnov: Barabáš - Šimek, Dvořák, Karban, Melichařík (87. Náměstek) - Fuksa, Bolcek, Lukáš Maléř, Filip Zetocha - Rezdar (75. Zetek), Růčka (92. Urban). Trenér Milan Náměstek.dscn8025 dscn8037 dscn8039 dscn8041 dscn8042 dscn8044 dscn8048 dscn8052 dscn8054 dscn8055 dscn8056 dscn8059 dscn8061 dscn8064 dscn8067 dscn8070 roznov-p-r