Krajský přebor

01.04.2017

Rožnov poznal otřepané nedáš - dostaneš

Rožnov – Boršice 2:3 p. k. (2:1) Začátek zápasu byl spíš boj o střed hřiště. Ve 22. minutě se k odraženému míči dostal Kaspřák a otevřel skóre. Rožnov srovnal po standardní situaci Michala Melichaříka, kdy se uvnitř pokutového území prosadil tvrdou střelou Rezdar.

Rožnov – Boršice 2:3 p. k. (2:1)
Začátek zápasu byl spíš boj o střed hřiště. Ve 22. minutě se k odraženému míči dostal Kaspřák a otevřel skóre. Rožnov srovnal po standardní situaci Michala Melichaříka, kdy se uvnitř pokutového území prosadil tvrdou střelou Rezdar. Vzápětí se domácím podařila kombinace po pravé straně a po centru Matouše Melichaříka se prosadil Růčka. Po přestávce byl Rožnov lepším celkem a vytvořil si řadu šancí, které postupně neproměnili Filip Zetocha, Martin Zetocha a Seidl. A tak přišel trest, kdy hosté po zbytečné ztrátě míče ve středu pole srovnali Blahou.
„Dnes nejsem spokojen, tento zápas jsme měli zvládnout. Vytvořili jsme si šance, při kterých můžeme odskočit na rozdíl dvou branek a pak uděláme chybu, za kterou jsme potrestáni. Děláme nevynucené chyby a pak se psychicky položíme. Chybí nám hráč, který by zvedl prapor a ostatní strhl. Jenže když se o to někdo pokusí a chce to zlomit i kritikou, tak dotyčný se urazí. Není to v nohách ani ve snaze, u nás je to jen o hlavě,“ dodal k utkání trenér Rožnova Milan Náměstek.
Branky: 25. Rezdar, 36. Růčka – 22. Kaspřák, 63. Blaha.
Rožnov: Barabáš – Matouš Melichařík, Šimek, Dvořák, Michal Melichařík – Martin Zetocha (78. Fiurášek), Fuksa, Rezdar, Filip Zetocha – Růčka, Seidl (82. Talpa). Trenér Milan Náměstek.