Krajský přebor

07.05.2016

Rožnov nemá střelce, obranný val Štítné neprorazil

ROŽNOV – ŠTÍTNÁ 0:1 (0:0) BRANKA: 60. Vaculík. ROŽNOV: Barabáš – Šimek, Karban, Lukáš Maléř, Malina – Fuksa, Martin Zetocha (74. Talpa), Bolcek, Bolf (74. Pavlíček, 91. Hrůzek) – Rezdar, Filip Zetocha. Trenér Milan Náměstek. Rožnov nemá na jaře spolehlivého střelce.

ROŽNOV – ŠTÍTNÁ 0:1 (0:0)

BRANKA: 60. Vaculík.
ROŽNOV: Barabáš – Šimek, Karban, Lukáš Maléř, Malina – Fuksa, Martin Zetocha (74. Talpa), Bolcek, Bolf (74. Pavlíček, 91. Hrůzek) – Rezdar, Filip Zetocha. Trenér Milan Náměstek.

Rožnov nemá na jaře spolehlivého střelce. Tentokrát nevyzrál na defenzivní pojetí Štítné a odevzdal jí všechny tři body. V 11. minutě minul po individuální akci Filip Zetocha. Ve 21. minutě pálil z hranice pokutového území nad Fuksa, akci mu připravil Martin Zetocha. Hosté se z defenzívy vymanili po hodině hry a z jediné akce udeřili. Vaculík se dostal k míči a s pomocí silného větru zavěsil. Rožnov si v závěru vytvořil drtivý tlak. V posledních deseti minutách měl několik závarů, ale domácí borci nedostali míč do sítě ani z brankové čáry.
Trenér Milan Náměstek nemohl svým svěřencům až na tu koncovku nic vytknout. „Bojovali jsme, kluci nic nevypustili. Jenže na jaře nemáme v týmu střelce, který by na sebe vzal zodpovědnost. Soupeř přijel s destruktivním fotbalem. My jsme jeho úporný obraný val neprorazili. Měli jsme v závěru spoustu situací, abychom zápas alespoň zremizovali, ale nepodařilo se,“ řekl k zápasu trenér poražených Milan Náměstek.