Krajský přebor

27.08.2016

Rožnov měl drtivý závěr, ale fotbalová spravedlnost nebyla slepá

Rožnov - Baťov 2:3 p. k. (0:1) Fotbalisté Rožnova nesehráli dobrý zápas, ale málem ho dokázali vyhrát. Kvalitní herní projev Baťova se během zápasu promítl do dvoubrankového vedení, domácí se nadechli až v závěru.

Rožnov - Baťov 2:3 p. k. (0:1)
Fotbalisté Rožnova nesehráli dobrý zápas, ale málem ho dokázali vyhrát. Kvalitní herní projev Baťova se během zápasu promítl do dvoubrankového vedení, domácí se nadechli až v závěru. Hned v 1. minutě vychytal Barabáš hostujícího Michala Vitáska. Ve 2. minutě minul těsně z dvaceti metrů střelou Martin Zetocha. V 15. minutě vyrazil Barabáš centrovaný míč před sebe a Krajča nezaváhal. Ve 38. minutě vychytal hostující Červinka fantastickým zákrokem na brankové čáře Lukáše Maléře. Hned po přestávce využil z nájezdu Krajča nedorozumění domácí obrany a Baťov byl blízko třem bodům. Jenže Rožnov v závěru soupeře přimáčkl a vyrovnal. V 83. minutě dotlačil míč do sítě po standardní situaci Rezdar. V 85. minutě se po roku prosadil hlavou Lukáš Maléř. A to nebylo vše. V 87. minutě po dlouhém pasu Poledníka mohl rozhodnout Martin Zetocha.
"Udělali jsme dnes strašně moc chyb a hráli velmi nepřesně. Hosté byli velmi kvalitním celkem a my vzhledem k předvedené hře máme zlatý bod," dodal k utkání vedoucí mužstva Rožnova Jakub Strkač.
Branky: 83. Rezdar, 85. Lukáš Maléř - 15. a 47. Krajča.
Rožnov: Barabáš - Šimek, Lukáš Maléř, Hrůzek, Melichařík - Fuksa (78. Poledník), Bolcek, Martin Zetocha, Filip Zetocha (55. Seidl) - Rezdar, Radek Růčka. Trenér Milan Náměstek.