Krajský přebor

14.05.2016

Rožnov konečně otevřel gólovou tornu

ROŽNOV – SLUŠOVICE 5:1 (2:1) Rožnov se konečně na jaře rozstřílel a odnesly to Slušovice.

ROŽNOV – SLUŠOVICE 5:1 (2:1)
Rožnov se konečně na jaře rozstřílel a odnesly to Slušovice. V 10. minutě byl ve vyložené brankové příležitosti v pokutovém území faulován hostujícím Poslušným Rezdar, byl vyloučen a pokutový kop proměnil Filip Zetocha. V 16. minutě vyrovnal Bořuta, když po brejku přehodil Barabáše. V 18. minutě našel pod sebe Rezdar Bolcka, který technickou střelou dostal Rožnov opět do vedení. Ve 27. minutě kryl Barabáš perfektně přímý kop Dobeše. V totožné situaci se na druhé straně ve 33. minutě zaskvěl hostující Varga proti pokusu Bolcka. První poločas ukončila nastřelená tyč Filipa Zetochy.
V 65. minutě se po rohu Fuksy trefil hlavou Rezdar. V 76. minutě vychytal Varga opět Rezdara. V 78. minutě neumístil míč do prázdné branky Fuksa. V 80. minutě si třemi hostujícími obránci pohrál Rezdar a Filip Zetocha se trefil podruhé v zápase. Závěr patřil domácímu dorostenci Marku Fiuráškovi, který při svém prvním startu za muže hned dal branku na konečných 5:1.
Trenér Rožnova Milan Náměstek udělal změny na jednotlivých postech a to se mu vyplatilo. „Hra některých hráčů se mi v posledních zápasech nelíbila, proto jsem některé přehodil na pro ně jiné nezvyklé posty a fungovalo to. Od začátku jsme chtěli rozehrávku soupeře vysoko napadat a to nám velmi pomohlo. Od třetí branky jsem měli zápas pod kontrolou, ten gól hosty definitivně zlomil,“ dodal k zápasu Milan Náměstek.
BRANKY: 10. a 80. Filip Zetocha, 18. Bolcek, 65. Rezdar, 89. Fiurášek – 16. Bořuta.
ROŽNOV: Barabáš – Šimek, Malina, Lukáš Maléř, Karban (59. Talpa) – Fuksa, Bolf (69. Drápala), Martin Zetocha (82. Fiurášek), Filip Zetocha – Rezdar, Bolcek. Trenér Milan Náměstek.