Krajský přebor

06.08.2016

Modrá hvězda upadla na začátku obou poločasů do hlubokého spánku

Chropyně - Vigantice 3:0 (1:0). Hattrick domácího Berkyho poslal hosty domů bez bodu. Ti si nepohlídali úvod obou poločasů. a tím si pokazili kvalitní výkon hlavně v prvním poločase a nakonec vysoko prohráli.

Branky: 2., 48. a 53. Berky.

Hostům chyběli zkušení hráči Mydlo s Frydrychem, naopak představili novou posilu - krajního mladého osmnáctiletého hráče z Frýdku - Místku Petra Vokouna.

Vigantice: Jiří Slovák - Řepka (45. Kulišťák), Vokáč, Ondřej, Barabáš - Vokoun, Martin Vičan (59. Kalod), Vojtěch Vičan, Štreit - Paleček, Křiva. Trenér Pavel Šturala.

"Doplatili jsme na špatné vstupy do obou poločasů. Hned ve 2. minutě jsme inkasovali po autu a nedůrazu uvnitř pokutového území. Pak jsme se dostali do hry a předváděli pěkný kombinační fotbal. Štreitův volej si málem domácí brankář srazil do branky, další šance neproměnili Martin Vičan, Barabáš a další střelou Štreit. Odehráli jsme dobrý poločas a těšili se na ten druhý, že budeme pokračovat v aktivitě, jenže jsme hned zase po rohu inkasovali, kdy nastřelený míč zapadl na zadní tyč. Třetí branka padle dle mého názoru z vymyšleného pokutového kopu, hráč svůj pád přihrál. Za stavu 3:0 jsem se již tolik nedostávali do hry, domácí si náskok zkušeně hlídali. My jsme se uchýlili k nákopům, jen dva úniky tam měl Paleček," řekl k utkání trenér Vigantic Pavel Šturala.