Krajský přebor

02.10.2016

Famózní Barabáš v brance a úspěšné tahání dorostenců jak králíků z klobouku - Rožnov překvapil na Vsetíně!

VSETÍN – ROŽNOV 1:2 P. K. (0:1) Hosté přijeli na Vsetín s pěti dorostenci v sestavě a také díky skvělému výkonu brankáře Barabáše vyválčili trochu překvapivě dva body.

VSETÍN – ROŽNOV 1:2 P. K. (0:1)
Hosté přijeli na Vsetín s pěti dorostenci v sestavě a také díky skvělému výkonu brankáře Barabáše vyválčili trochu překvapivě dva body. Vsetín vstoupil do zápasu velmi špatně a do 30. minuty mohl třikrát inkasovat. V 5. minutě trefil Filip Zetocha břevno, odražený míč umisťoval do branky Radek Růčka, ale Eliáš domácí podržel. Ve 20. minutě předvedl typickou Zidanovku Radek Růčka, a Fuksa dostal Rožnov do zaslouženého vedení. A mohlo být pro domácí ještě hůře. Ve 32. minutě Fiurášek ztroskotal v další tutovce na Eliášovi. Vsetín se zlepšil ve druhém poločase. A najednou musel čarovat Barabáš, který domácím chytil minimálně tři branky. Zuby si na něm vylámal Kovács, mnoho nechybělo pohotovému zakončení Hořelici. V 79. minutě předvedl Barabáš na brankové čáře tři zákroky ala Jerzy Dudek, kdy máchal rukama a domácí zoufalí střelci ho trefovali. Vsetín zaslouženě vyrovnal po správně nařízeném pokutovém kopu za faul Fiuráška. I závěr byl hektický. V 89. minutě musel Barabáš lapat míč na brankové čáře a v 90. minutě po dlouhém autu hrajícího vedoucího mužstva Strkáče hasili domácí obránce šanci Růčky a míč mu odkopl v poslední chvíli. „První poločas jsme hráli hrozně, a hlavně prvních třicet minut jsme mohli dostat i tři branky. Hosté dali zaslouženou branku, pak zalezli a držel je ve druhém poločase brankář. My jsme byli schopni skórovat jen z penalty. Dnes jsme si víc nezasloužili,“ řekl trenér Vsetína Pavel Charvát.
„My jsme dnes přijeli ještě s více omlazeným celkem. Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany a to se nám dařilo. I když měl Vsetín tak 80 procent držení míče, my jsme byli velmi nebezpeční a jsme rádi, že máme z penaltové loterie bod navíc,“ dodal vedoucí mužstva Rožnova Jakub Strkač.
BRANKY: 83. Prešnajder – 20. Fuksa.
VSETÍN: Eliáš – Kovács (66. Burdík), Tureček, Maček, Smilek – Mydlář, Jaroš, Amrich, Surovec – Prešnajder, Hořelica. Trenér Pavel Charvát.
ROŽNOV: Barabáš – Šimek, Dvořák, Bolcek, Melichařík – Fuksa, Náměstek, Fiurášek, Filip Zetocha (82. Gomola) – Urban (75. Kovář), Radek Růčka. Trenér Milan Náměstek.