Krajský přebor

10.09.2017

Čerstvý otec Pavel Škrobák se opět trefil, doma braly VKK dva body

VKK – Baťov 2:1 p. k. (1:1) Alespoň dva cenné body vybojovali se silným soupeřem z Otrokovic nadšeně hrající domácí, kteří do úvodu utkání vlítli střemhlav.

VKK – Baťov 2:1 p. k. (1:1)
Alespoň dva cenné body vybojovali se silným soupeřem z Otrokovic nadšeně hrající domácí, kteří do úvodu utkání vlítli střemhlav.Agilní Tomáš Heger spolu s Vojtovu Vašutem zásobovali domácího snajpra Pavla Škrobáka přihrávkami, leč ne vždy to bylo přesně zakončeno. Ale nebyl to jenom Škrobák, který se nemohl střelecky prosadit, ale i další např. Roman Zeť či Vojta Vašut. Hra se pak pomalu srovnávala a najednou hosté zaútočili po levé straně a odtud ranou přes celou bránu šli do vedení. Domácí zůstali trošku touto situací zaskočení, ale hra pokračovala směrem k 45. minutě a tehdy čerstvý otec jednodenní dcery Pavel Škrobák ji poslal nádhernou pusinku, když po ideálním uvolnění Vojtou Vašutem si ještě dovolil kličku ještě více do strany a odtud, poměrně z těžké pozice skóroval na 1:1.
Po přestávce to byli opět domácí, kteří měli navrch, ale ke gólu to stále nevedlo, i když se dá říci, že v 55. minutě Vašut, 72. Škrobák, a v 82. a 85. opět Vašut měli k vítězné brance hodně blízko. Nicméně se utkání dostalo do rozuzlení, které dosud Baťov velice dobře zná. Připravovali se na již pátý penaltový rozstřel ze šesti kol. Do té doby měli bilanci 3:1, ale tentokrát měli v Karlovicích smůlu. V páté sérií kryl domácí gólman Láďa "Havran" Sedlák hostujícímu Martinu Zapletalovi jeho střelu, a když k tomu přidáme, že domácí v pořadí: Vašut -Heger - Škrobák - Langer a Michael Podešva zůstali neomylnými, zůstaly dva body asi po zásluze doma.
Branky: 45. Škrobák – 32. Krajča.
VKK: Sedlák – Maliňák, Zeť, Šimšálek (81. Langer), Ondřejka – Heger, Michael Podešva, Jakub Podešva, Vašut – Pavelka, Škrobák. Trenér Petr Ondřejka, asistent trenéra Ivo Davídek.