Krajský přebor

07.10.2016

Černá a bílá - Vsetín s mnoha dorostenci prohrál s Baťovem

BAŤOV – VSETÍN 3:1 (3:0) Vsetín decimují zranění, střevní chřipka a karetní tresty. Z těchto důvodů chyběla v tomto utkání pětice Obr, Tureček, Dulík, Kocurek a Nahodil. Proto si musel hostující trenér Pavel Charvát vypomoci pěti dorostenci ročníku 1998 a jedním ročníku 1999.

BAŤOV – VSETÍN 3:1 (3:0)
Vsetín decimují zranění, střevní chřipka a karetní tresty. Z těchto důvodů chyběla v tomto utkání pětice Obr, Tureček, Dulík, Kocurek a Nahodil. Proto si musel hostující trenér Pavel Charvát vypomoci pěti dorostenci ročníku 1998 a jedním ročníku 1999. Ti obstáli pouze ve druhém poločase. „Byl to zápas jako černá a bílá. V prvním poločase byli domácí agresivnější, rychlejší a po zásluze vedli o tři branky. Druhý poločas přinesl opačný obraz hry. My jsme je nepustili za půlku, měli jsme šance. Dali jsme jednu branku a s hodně omlazeným kádrem jsme obstáli,“ dodal k utkání vsetínský trenér Pavel Charvát.
BRANKY: 20. Janovský, 32. Spurný, 38. Zapletal – 66. Prešnajder.
VSETÍN: Eliáš – Kovács, Maček, Smilek (88. Dobeš), Zuzaňák – Mydlář (79. Burdík), Amrich, Jaroš, Surovec – Hořelica, Prešnajder (78. Fojtů). Trenér Pavel Charvát.