Krajský přebor

14.05.2017

Bod z Fryštáku je pro Rožnov málo

Fryšták – Rožnov 1:0 p. k. Rožnov si odvezl z Fryštáku bod, ale hlavně za první poločas si zasloužil víc. V 11. minutě vysunul Žitník krásnou přihrávkou Filip Zetochu do úniku, ale ten přeloboval brankáře i branku.

Fryšták – Rožnov 1:0 p. k.
Rožnov si odvezl z Fryštáku bod, ale hlavně za první poločas si zasloužil víc. V 11. minutě vysunul Žitník krásnou přihrávkou Filip Zetochu do úniku, ale ten přeloboval brankáře i branku. Ve 25. minutě se dostal k odraženému míči Radek Růčka, ale jeho bombu brankář Mikel kryl. Ve 44. minutě uvolnil Fuksa do další tutovky Růčku, ale ten opět nedal. Poločas uzavřela šance domácího Křenka, ale po jeho otočce podržel Rožnov brankář Barabáš. „Ve druhém poločase to byl spíše boj, kdy oba celky to zkoušely centrovanými míči, a spousta střel byla zblokována obranami. Mrzí mne, že nemáme dva či tři body hlavně za dobrý výkon v prvním poločase, kdy jsme měli dost možností, jak vstřelit branku,“ dodal k utkání trenér Rožnova Milan Náměstek.
Rožnov: Barabáš – Žitník, Bolf, Dvořák, Michal Melichařík – Fuksa, Fiurášek (68. Seidl), Martin Zetocha (88. Kolařík), Filip Zetocha – Rezdar, Růčka. Trenér Milan Náměstek.