IV. třída

26.09.2015

S Pavlem Tvrdoněm přišla definitivní poprava Študlova

Choryně B soupeří na dálku s Horní Bečvou B o vedení ve IV. třídě. Domácí dnes dali pět branek, jejich soupeř proti oslabenému Zděchovu dokonce deset a nic se tak nemění. Rezerva domácích dokonala pokoření soupeře až po nástupu svého kanonýra Pavla Tvrdoně, který tentokrát zůstal na lavičce.

Choryně B - Študlov 5:1 (2:1)

Branky: Richard Štec, Tomáš Táborský, Aleš Hub, Lukáš Plesník, Pavel Tvrdoň - Lukáš Polách.

"Vedli jsme po standardních situacích 2:0, ale hosté také dobře útočili a do poločasu snížili. Po přestávce jsme přežili za stavu 3:1 některé šance soupeře a zlom bylo nastoupení Pavla Tvrdoně v 56. minutě. Od té chvíle jsme měli větší kvalitu v zakončení," řekl k utkání hráč domácích a jeden ze střelců branek Aleš Hub.