IV. třída

30.08.2015

Police dobyly Liptál v devíti lidech

Oba mančafty měly před zápasem problémy se složením hráčského kádru. Police dokonce museli hrát od začátku v 10 a to ještě šel do branky trenér Ivan Petrnek, golman Zdeněk Němec musel do útoku a byly povolány rezervy z řad starých pánů.

Zápas začal lépe domácí celek, který ovšem i přes územní převahu nedokázal skórovat. Celkem nezáživný první poločas skončil 0:0, do druhého poločasu udělali domácí změnu v sestavě a na hřiště se dostali bratři Dajčarové, starší z nich Martin otevřel skore zápasu povedenou hlavou na 1:0, hra byla dále vyrovnaná i přes občasné šance domácích, v 70 min. vyloučen za nesportovní chování hráč hostu Vít Zimák, Police tedy dohrávaly v 9 lidech na hřišti. Početní výhodu nedokázal domácí tým využít, naopak byl to hostující celek, kdy po dlouhém pasu Novosáda, využil přihrávku krásnou hlavou Němec, Police tedy vyrovnaly v poslední minutě.

Penaltový rozstřel rozhodl v 7. sérii bravurním zákrokem, po celý zápas vynikající hostující gólman Petrnek. 2 body si nakonec překvapivě odvezly domů Police.